Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Gond lehet a fém köldökpiercin...

Gond lehet a fém köldökpiercing ellenőrzéskor?

Figyelt kérdés
Még kb 1-2 hónapos a pcm, nem szeretném kivenni, van valakinek tapasztalata ezzel? Bele fognak kötni? Az ínyfékemmel meg a helixemmel rendben volt minden, de ez nagyobb ékszer. Meg ha kiveszem ennyi idő után még vissza tudom rakni?

2020. jún. 20. 18:48
 1/8 anonim válasza:
9%
Pc=számítógép...
2020. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első, XD.
2020. jún. 20. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gond
2020. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a brit nagykövetségen pecsipogott a szkenner, az őr ránézett a monitorra, azt mondja, máskor vegyem ki a zsebemből és tegyem a tálcára a slusszkulcsot is. Ja bocsi.
2020. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azt hallottam másoktól, hogy nem csipog be a köldök pc sem.
2020. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan repjegy, ahol szerintem az miatt csipogtam be (mert sima pamut ruha volt rajtam, zseb nélkül, minden nélkül) de volt olyan is, ahol simán átmentem. Max. fél perccel többet leszel ott, gyors megmotoznak és mész tovább.:)
2020. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Repjegy nem tudom hogy került oda.:)
2020. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Átengedtek simán, de jeleztem a csajnak aki ott volt előtte, azt mondta nem számít
2020. jún. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!