Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair Repülőgépre felengedne...

Kis Robin kérdése:

Ryanair Repülőgépre felengednek Darts nyilakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan kérdésem volna hogy fel engednek e darts nyíllal a gépre mert elvégre szúró vágő eszköznek is minősíthetik. Vagy annyira részletesen nem csekkolják le a táskát ha pl be van dobva a cuccok közé mélyre?

Köszi a válaszokat előre is.

+Bónusz kérdés: jól tudom hogy fel lehet vinni ételt a gépre.? (Kolbász, töpörtyű ilyesmi)



2022. febr. 8. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem vihetsz fel olyan eszközt amivel szúrni lehet. A szalonka, kenyérke, májkrém mehet.
2022. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már a biztonsági ellenőrzéskor el fogják kobozni Az ember nem néz a táskádba mélyre, de a röntgen igen! :). A feladott poggyászban kell vinned.

[link]

"8.5.10 Pointed, bladed and sharp objects capable of causing injury must be carried in your checked-in luggage. This includes the following.

Axes and hatchets

Arrows and darts

..."


A kolbász mehet a kézipoggyászba.

De ha már van feladott csomag, akkor a kaját is abba rakd, az a biztos

2022. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
nem hiszem hoy felengedik a darts nyilakat. kajat termeszetesen felengedik, nem fognak eheztetni utazas kozben
2022. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Kisollot (6 cm-es penge hosszusagig) engedik a fedelzeti borondben, az is hegyes, szurni is lehet vele


De persze nem tudom, hogy a darts-ot engednek-e

2022. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezek nem a légitársaságtól függnek, hanem tök általános repülésbiztonsági szabályoktól. Húsipari terméket meg egy rakás országba nem vihetsz be, ha például egy londoni haverodnak vinnéd, akkor simán kidobathatják, mert alapból az Egyesült Királyság nem enged be ilyesmit.
2022. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget.

#5. Svédországba elvileg engedik az ilyeneket. Azt viszont hogy lehetséges hogy ugyanúgy ryanair-el utazott barátom és egy kis zseb vagy ilyen svájci bicska is volt nála. Be is csipogott de nem vették el tőle, se Pesten se Rómában mert elvileg nem is nagyon keresték.?

2022. febr. 8. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Igen, jönnek az ilyen történetek, hogy az egyik burnuszos Allah Akbart ordítva rohant át a kapun mégsem csináltak semmit, a szende kislánynak meg kettő biztiőr térdelt a nyakán, mert azt hitték tenorista...

Attól is függ, hogy a biztonsági emberek mennyire frusztráltak és mennyire vannak a szolgálatuk vége felé. Ők és a vonakódlecsipgtató lányok vannak kb a legrosszabbul fizetve és foglalkoztatva a reptereken. hajnal 3-8-ig, nyomás haza, aztán este 19-23-ig. Mondjuk így néz ki egy munkanap. Minimálbérért. És közben még mosolyognak is az utasra!

Szóval lehet hogy átengednek ezt-azt, mert lesz.rják.

Voltam Rómában én is mindkét reptéren és ott tényleg lazábbak mint BUD-on, olyan olaszosak. De gondolom egy olaszt is felmérgel ha reggel munkába menet ráül a bal heréjére miközben beszáll a kocsijába. Akkor egész nap ki fog pakoltatni mindenkit :D

Megkockáztathatod, hogy viszed kézipoggyászban a vacakidat, de ne gyere ide nyikogni hogy elvették! A repülés már csak ilyen. Van benne kockázat amit el kell fogadni.

2022. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Amikor atvilagitjak, megis, milyen nem reszletes csekkolas tortenik? Minden latszik, es ha barmi gyanus format latnak, kiszedetnek mindent.
2022. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Nem tudom, nem értek hozzá, de szerintem ha a zsebedben van egy nyílkészlet(jó nagy zseb) senki nem pakoltatja ki veled, de lehet, hogy rosszul tudom.
jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!