Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Felengednek-e ezzel a táskával...

Felengednek-e ezzel a táskával wizzair és ryanair gépekre?

Figyelt kérdés

Egy hosszabb hétvégét töltenénk majd el külföldön, amihez elég lenne ez a táska.


[link]


Tisztában vagyok a légitársaságok erre vonatkozó új méreteivel, de hallottam hogy pár centiért azért még nem fizettetik ki a pótdíjat. A táska magassága egyébként 44-45 centire összehúzható kb.

Van valakinek esetleg ebben bármilyen tapasztalata?



2018. nov. 8. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
A táska tok mindegy milyen az már nem mindegy mit raksz bele ha a légitársaság (jelen esetben a tiéd elfogadja) súly cm pl 55x40x24cm 10kg 22lb ez ingyenes de majdnem minden fapados feltéve ha azzal utazol ezekkel a paraméterekkel engedi meg ingyen plusz egy laptop vagy női férfi szügyő táska ami megfelelő méretű és be fér az ülésed alá tapasztalatból hullára mind1 kezedbe van lábad között de oda kell a súly és a méretre vigyáznia a fapados olcsó jegy kínálat viszont ilyen apró részletekre is oda figyel hiszen valamiből meg kell élni ennyi mérd meg centirol centire plusz a súlyát is mérd le és nem lehet hiba
2018. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
El felejtettem idén Rynairner után a majdnem egy időbe Wizzar be vezette azt a szabályt hogy elsőbbségi beszalas vásárlásnál engedi. meg a 10kg ingyenes kézipogyaszhoz a laptop vagy személyes női táska hát táska stb stb
2018. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
A térfogatot a kemény bőröndöknél szokták szigorúan venni, a hátizsákon keresztülnéznek... A háti amúgy is puha, ha tömve lenne, akkor is bele tudnád gyömöszölni a keretbe, de tőlem az életben nem kérték, hogy tegyem bele. Az egyetlen hátulütője, hogy mostanában időnként be kell adni a tatyót a csomagtérbe, márpedig egy hátit eléggé nehéz jól lezárni, meg egy reptéri tolvajt egy lezárt háti nem fog elrettenteni... Ha nem baj, hogy feltúrják a cuccaid, akkor persze oké, csak feltétlenül szedd ki az értékeket már a várakozásnál, ne a gépnél érjen a meglepetés vagy vásárolj elsőbbségi beszállást és még így is állj a sor elejére.
2018. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En Wizzel repulok eleg gyakran, es a mult heti utamnal mar nagyon neztek a kezipoggyaszokat, de a kis gurulos borondokre mentek ra. Volt, akinek ket centivel volt vastagabb, mint a keret, es nem engedtek fel. En egy kisebb hatizsakot szoktam felvinni, amibe egy a/4-es vazlattomb befer, de a kicsit nagyobb laptophatizsakba sem kotnenek bele szerintem. En szemely szerint olyat meg nem lattam, hogy a puha taskakat megneztek volna.

Esetleg legyen nalad egy kis osszehajthato vaszontatyo, hogy ha megis fel akarnak adatni a poggyaszterbe, akkor abba kenyelmesen atpakolhasd az osszes ertekedet, es azt vidd fel a gepre.

2018. nov. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!