Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Közvetítőnél vett repülőjegy...

Közvetítőnél vett repülőjegy helykiosztás?

Figyelt kérdés

Azt írják majd küldik a beszállókártyát. Automatikusan választanak számomra egy ülőhelyet?

A beszállókártyán már rajta van hogy hova kell ülnöm?

Olyat is hallottam már hogy valaki nem kapott konkrét ülőhelyet, oda ült ahol volt üres szék. Na de ekkor honnan tudja hogy hova ülhet le, hova nem fog érkezni senki.


Köszönöm a segítséget.



#repülőjegy #Wizzair #Elsőrepülés,
2022. febr. 21. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A beszállókártyán rajta van.

A gépen -elvileg- átülhetsz, ha van szabad hely...

...és, hogy hová nem fognak érkezni még utasok indulás után?

Eléggé ritka -10ezer méter magasan- az új felszálló.

2022. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az a fogyatékos, aki a bravofly-nál vette a jegyét, és még mindig nem érti meg, hogy azért fizetett egy rakás pénzt, hogy letárgyalja OTT a dolgait?????
2022. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem indulás után gondoltam, hanem pl felszállok, leülök..es 2 perc múlva érkezik valaki arra a helyre.


De akkor a beszállókártyán rajta lesz hogy hova kell ülnöm, automatikusan választanak ülőhelyet nekem ha jól értem.

Azt esetleg tudod, hogy elég telefonon bemutatni a beszállókártyát? Visszaútra nem lesz meg a beszállókártyám időben hogy itthon ki tudjam nyomtatni. Külföldön nem tudom hol nyomtathatnám ki.

2022. febr. 21. 12:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, én nem bravoflynal vettem.
2022. febr. 21. 12:30
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha fizettél a beszállókártyáért akkor azt visszafelé is elintézik.

Amúgy többnyire mindenki a telóját használja, de az óvatosabbak kinyomtatják, mert bármikor előfordulhatnak "netes csodák", hogy pont ott és pont akkor nem működik valami amikor éppen szükséges lenne.

2022. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként elmeséled nekünk, miért vettél KÖZVETÍTŐNÉL repjegyet? :)
2022. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg őszinte tanács.

Közvetítőnél nem veszel jegyet.

A többit kitalálod magad. Egyikből következik a másik.

2022. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
En nagyon sokszor vettem OTA-nal jegyet pl Bravofly es mindig sokkal olcsobb volt mint a tarsasagnal, soha semmi problema nem volt. Ha nincs gond akkor ugyanugy kell mindent csinalni mintha a legitarsasagnal venned. Viszont amiota a natha van azota csak legjtarsasagtol veszem mert konnyebb az ugyintezes ha baj van. Nem faladosokrol beszelek.
2022. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A repcsiken van stewardess, néha steward. És mit tesz isten, ők meg tudják neked mondani, hova ülj. Na, mit szólsz!
2022. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8.válaszoló köszönöm!

Fogok kapni olyan kódot amivel wizzair applikációba is látom majd a jegyet? Vagy mivel nem közvetlenül a wizzairnél foglaltam, így nem látom ott a foglalásom?

2022. febr. 21. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!