Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy 9 órás repülőút során...

Egy 9 órás repülőút során mindenképpen adnak ennivalót, vagy csak ha külön vásárolok?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja foglaltam le a jegyet, és úgy emlékszem, volt olyan kérdés, hogy standard ételt kérek-e, vagy valami speciálisat. Standardot jelöltem be, de ezen kívül nem volt semmi kérdés, hogy ez mégis mit takar, nem derült ki. Nem számolt fel rá semmit.

Utólag nézegetem a részleteket, és sehol semmi nincs a kajáról. Ez azért furcsa, mert plusz szolgáltatásként felajánlja, hogy vehetek mindenféle különlegességet, 1-1 menü kb. 12 ezer Ft.

Egyébként a repülőút Európából Amerika, ha ez számít valamit.

Szóval vannak utólag is megvásárolható plusz szolgáltatások, itt vannak ezek a speckó ételek is, de a standard nincs közte.

Akkor ez most benne van, vagy sem? Ha benne van, nem kellene a jegyhez tartozó szolgáltatások között látnom, ahol pl. látom azt is, hogy plusz csomagot fogok feladni?

Köszönöm a válaszokat, biztos lesz itt olyan, akinek már van tapasztalata ebben.



2022. ápr. 5. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tengerentuli jaratok legnagyobb reszet nem fapados legitarsasagok uzemeltetik. Egyet ismerek, amelyik fapadoskent repul, de azonkivul nem jellemzo. Nem irtad, melyik legitarsasag lesz az. Szerintem az etkezes, a standard kaja benne van az arban, majdnem szaz szazalekig biztos vagyok benne. Ez a "normal" legitarsasagoknal alapveto szolgaltatas, fokent ha ilyen hosszu az ut. (Remelem nem maradtam le valami oriasi valtoztatasrol.)
2022. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell megjelölni hogy standard vagy speciális ételt kérsz, mert vannak akik allergiás valamire, vannak akik vegetáriánusok, és ott vannak a koser ételek. Ezek a speciális ételek. Standard ételeknél többnyire halas, csirke, sertés ételeket csinálnak. Ha turista osztályon fogsz utazni, akkor a reggeli, uzsonna, ebéd , vacsora ingyen van, és mindenki kap. Étkezések előtt megkérdezik, hogy mit szeretnél enni. ( van étlap) csirkát, halat, sertést stb.. Azt kapod. Turistaosztályon ha jól tudom az italokért fizetni kell.
2022. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! Akkor szendviccsel nem készülünk! :)

LOT légitársaság, turistaosztály.

2022. ápr. 5. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen. Elso valaszolo vagyok, nem tudom mennyire megy az angol. Ezt kellene elolvasni. (legalul talalhato):


Meal in LOT Economy Class


[link]

2022. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Amikor mentem közép amerikába 24 óra volt ajtótól ajtóig és jó, hogy vittem vagy 6 rántott húst, meg mást is. Persze 4ezer forintért reptéren is vehetsz, de a 14 órás úton az is jó volt, hogy vittem fél liter vizet és akkor ittam belőle amikor akartam.
2022. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A LOT-on lesz ingyen étel, nekem legutóbb marhapörkölt volt sztrapacskával:D


Még a COVID előtt volt viszont egy közvetlen fapados járat Toronto-ba (Air Canada Rouge), na azon viszont egyszer sem adtak enni.

2022. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! A linket is! Megnéztem, 1000%, hogy lesz kaja. :)

Tényleg csak azt nem értem, ha utólag meg tudok nézni mindent, amit menet közben kiválasztottam - feladandó poggyász, választott ülőhely - akkor ezt miért nem. De nekik, meg aki tapasztalt, annk biztosan egyértelmű ez a 6+ órás utazási szabály.

#5: Az az amerikai út mikor volt? 24 óra? Az hogy? Nekünk Pestről Amerika 9 óra lesz. 24 óra akkor volt, mikor át kellett szállni és ffél napot várakozni egy köztes országban, persze most is lehet így repülni, de mi épp ezt akartuk elkerülni. Vagy mit jelent ez az ajtótól ajtóig? A Te házadtól? Mert akkor nekünk sem 9 óra lesz, nem vagyunk budapestiek. Na de azt nem is számolom bele az útba.

2022. ápr. 8. 19:38
 8/9 anonim válasza:
Ilyen hosszú útra a diszkont/fapados légitársaságok nem repülnek, a többi meg legalább egy adag szendvicset és italt/kávét biztosít. Ennek ellenére jobb ha a terminálon kajálsz előtte valamit, mert kielégítő ebédet/vacsorát nem fognak adni ha nem luxusjárat.
2022. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben a légitársaság honlapján megtaláltam a kérdésre a választ. Nem egy szendvics lesz, hanem kétszeri étkezés, az egyik egy 3 fogásos, választható főétellel. Emellett üdítő + bor is ingyen. Pléd, párna is biztosított. És ez a turistaosztály. :O

Még csak fapadossal repültem, azt hiszem, lesz különbség. :D

2022. ápr. 24. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!