Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Első repülőutatok során...

Első repülőutatok során milyen érzéseitek voltak?Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Első repülő utam előtt állok.

Érdekelne,hogy ti hogyan éltétek meg az első alkalmat és mi volt számotokra kellemetlen és élmény is egyben?



2022. febr. 3. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Pasiként bennem is volt egy kis félsz, mert előtte pár ismerősöm elmondta a negatív élményét, meg hogy majdnem rosszul lettek, stb. Szerintem viszont semmi extra, annyi hogy a hirtelen gyorsulás kicsit meglepett, de élveztem, nekem nagyon pozitív volt és imádok repülni.
2022. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem emlékszem. 4 hónapos voltam.
2022. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Laylah ***** válasza:
100%
A repülés miatt egyáltalán nem aggódtam, inkább azon ment a para, hogy mikor hová kell mennem, mit kell csinálnom.
2022. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindegy, milyen hosszu. Egyedul repultem, Milano csak masfel ora, es az kezdesnek jo volt. En akkor mar nem feltem, egyszer elunk, azt ereztem. Viszont harmincas voltam, elotte irtoztam a repules gondolatatol es panikbeteg is vagyok.

Jo volt elsore kozepen ulni, es kilatni, ha akarok, de nem kinezni, ha nem. Felszallasnal zavart, mikor ferde volt a gep, de az elso utazasnal az eletem olyan korszakaban voltam, hogy mar nem feltem. Fontos, hogy jol tudtam angolul, kulonben esetleg kevesbe lettem volna nyugodt.

2022. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon vártam, és nagyon élveztem is. Sajnos nem tudtam ablak mellett ülni, de így is jó volt. A hazafelé út már unalmas volt, mint egy akármilyen béna tömegközlekedési eszköz. Hamar elszállt a lelkesedésem, mint egy repülő 😅
2022. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Az első 20 perc nagyon izgi, aztán olyan mintha buszon ulnel csak hangosabb. Mire leszallsz megunod.
2022. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Kettős érzés volt bennem.


Ami tetszett/nagyon jó volt:


-A repülőtéri hangulat. Ahogy várod az utazást, a biztonsági ellenőrzés, a duty free boltok, a beszállás. Elsőre ez mind új dolog.

-Amikor több száz km/h-ra felgyorsul a repülő, de még nem száll fel, és élvezed a száguldást.

-A kilátás, ahogy egyre távolodik minden, ahogy valósággá válik a google maps műholdas nézete, aztán jön a felhők látványa... gyönyörű

Na meg ha estefelé mész, a naplemente látványa a felhők mögül.

-Jó érzéssel töltött el az a szokás, mikor megérkeztünk, megtapsoltuk a pilótát.


Ami rossz volt:


-Felszállásnál hirtelen olyan érzésed lesz, mintha űr keletkezne a fejedben.

-Mivel alapból érzékeny a fülem, nekem a repülés során nagyon bedugult a fülem a légnyomás miatt.

2022. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Középiskolás voltam, és nagyon izgultam, az osztálytársaimmal szorongattuk egymás kezét. :)

Nekem nagyon tetszett, a kedvencem, amikor felemelkedik a gép, és liftezni kezd a gyomrom.

Na meg persze a kilátás.

2022. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon féltem. :) Azóta már sokszor repültem, nagyon szeretem. Magát a repülést is, meg a nagyobb repterek hangulatát is.

Ne félj tőle, jó lesz! Jó utat!

2022. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Négy éves voltam, Dél-amerikába utaztunk. Nem emlékszem semmire, traumát nem okozott. Később nagyon élveztem azt amikor a felszálláshoz gyorsít a gép. A többi része halál unalom, kivéve ha az ablaknál van a helyem és szép tájat látok. A szántóföldet nézni nem nagy élmény. Többször tapasztaltam, leginkább gyerekeknél, hogy a annyira be tud dugulni a fülük, hogy az kellemetlen nekik. De egyébként a repülés nem para, ne félj!
2022. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!