Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Így felengedik a táskám a...

Így felengedik a táskám a gépre a Wizzairnél?

Figyelt kérdés
Úgy vettem a jegyet hogy lehet 20kg feladott poggyász, 1 fedélzeti poggyász (55*40*23cm) és egy ingyen az utastérbe vihető kézipoggyász (40*30*20cm). Nekem nincs olyan hátitáskám, ami az ingyenesen felvihető méretébe beleférne, ezért arra gondoltam, hogy mivel sok dolgot úgyse viszek, ezért bepakolok a hátitáskába, azt elrakom a fedélzeti poggyászba, ami pont akkora, hogy belefér a méretbe. Persze még pakolnék a fedélzeti poggyászba amit csak be tudok, 20kg-ig. Ezt így engedni fogják?
2022. ápr. 15. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fedelzeti poggyász nem lehet 20 kiló...
2022. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, elírtam. Arra mondjuk nem írtak súlyhatárt, csak a méreteit. Na mind1 akkor vagy az lenne, hogy ha a fedélzetre felengedik akkor ott lenne, ha meg nem, akkor az lenne a feladott poggyászom, a lényeg hogy így ha belerakok plusz egy megpakolt táskát felengedik-e?
2022. ápr. 15. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem mi a problemád... nem kötelező a masodik kicsi kezipoggyasz! Ha belefersz a fedelzetibe, akkor egy poggyászod lesz.kesz.
2022. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. ápr. 15. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!