Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megjött a Kiwi.com -on foglalt...

Megjött a Kiwi.com -on foglalt beszállókártyánk. Gond lesz vele?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem úgy néz ki, mint a korábban bármelyik légitársaságnál foglalt Qr kód.

Valahol olvastam, hogy csak az applikációból nem fogadták el a belépőkártyát, ha kinyomtatom akkor működni fog. Tud valaki ezzel kapcsolatban segíteni? Vagy volt valaki ilyen helyzetben mostanában?

(Nagyon szépen kérek mindenkit, ne oktasson ki, hogy miért így vásároltam jegyet!)



2022. máj. 12. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálatuk mit mond? Miért nem őket kérdezed?
2022. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Megérte a 2000 Ft-os spórolás?
2022. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Abszolút megérte. Plusz csomagokkal mentem és így a 30k helyett 11k-ért utaztam. Semmi gond nem volt a jeggyel.

De remélem szebb lett a napotok, a gúnyolódások után. :)

2022. máj. 18. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idővel az indulás előtt küldték a beszállókártyát? Én holnapután délelőtt megyek, és még semmi.
2022. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy nappal előtte.:)
2022. máj. 19. 20:18
 6/11 anonim válasza:
Elfogadta végül a Ryanair a beszállókártyát probléma nélkül?
2022. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok, igen, igazából töl ugyanolyan, mint amit a ryanair oldalán te is meg tudsz csinálni, csak helyetted csinálják 24 órával az indulás előtt. Csak annyi ebben a kényelmetlenség, hogy ha foglalsz konkrét ülőhelyet is, akkor te meg tudnád csinálni magadnak hamarabb is. De 24 órával korábban már megkapod és tutira jó.
2022. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Köszi a választ, már csak az extraprofit adóról kell így valami infót szereznem :D
2022. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Csak a kinyomtatott verziot fogadjak el,vagy a mobilosat is? Fura, hogy nem QR kodos...
2023. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok! Azóta utazott valaki kiwi által? Nekem lesz egy utam wizz airrel,vissza útra raynarrel,és csak most olvasok ilyen rémsztorikat. Minden gördülékenyen megy a beszállókártyákkal mindkét társaságnál?
2023. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!