Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A reptéri káoszok (hosszú...

A reptéri káoszok (hosszú várakozás, nagyszámú járattörlés) egész nyáron tartani fognak?

Figyelt kérdés

Mert most ugye eléggé fel vannak borulva a dolgok az európai reptereken. Rengeteg járatot törölnek. És sokan még úgy sem jutnak fel a felszálló gépekre, hogy már 4-5 órával a gép indulása előtt kint vannak.

Hollandiában élek, augusztusban repülnék először Skóciába, majd onnan haza látogatóba. (Ez így ebben a formában amúgy eredetileg 2020-ra volt tervezve, azóta át lett rakosgatva.) Esély van rá, hogy még mindig ez a káosz lesz, és bezavar az útva?



2022. jún. 1. 05:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nagyon fárasztó az ami a reptereken uralkodik.Nagyon meggondolandó ez így,

rengeteget romlottak a reptéri körülmények a 10 évvel ezelőtti helyzethez képest.

2022. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21: A 3 évvel ezelőttihez is. Ezt is a covid borította fel.
2022. júl. 23. 13:12
 23/26 anonim ***** válasza:
Most jöttem szombaton Amszterdamból Budapestre, KLM-el. Az eredeti gépemet törölték, az ugyfelszolgalattal való beszélgetés után az aznapi utolsóra atfoglalták. Tiszta idegbeteg voltam, hogy majd négy órás sorban állás után rohanok a géphez és nem érem el, hiszen ezt láttam folyamatosan a hírekben. Nos, 10 perc alatt jutottam át a biztonsági ellenőrzésen. Kb SENKI nem állt sorba. Nekem nem volt csak kezipoggyaszom, de ez eredetileg is így volt tervezve és a 16.000 elhagyott poggyász a Schipholon csak megerősített ebben
2022. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23: Én sajnos nem utazhatok feladott poggyász nélkül. Egyrész mert már ki van fizetve. Másrészt: Ha csak Skóciáról lenne szó, akkor talán még menne, dehát otthonról (Magyarországról) mindig hozok magammal egy nagy rakás olyan dolgot (főképp italok és élelmiszerek), amik csak feladandó poggyászba mehetnek.
2022. júl. 23. 13:25
 25/26 A kérdező kommentje:
Ja, én amúgy Amszterdamból Edinburghba, valamint Budapestről Amszterdamba az Easyjettel repülök. Olyanokat hallok, hogy velük a Schipholon talán kevesebb a gond, merthogy külön részlegük van. Az Edinburgh-Budapest útvonal viszont Ryanairrel lesz.
2022. júl. 23. 13:27
 26/26 anonim ***** válasza:
Ki volt fizetve nekem is, mivel a flexibilis jegyet választottam. Amit még vinnék haza, feladom simán csomagban
2022. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!