Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A ferihegyi badogbodeban van wc?

A ferihegyi badogbodeban van wc?

Figyelt kérdés

Ahol a fapados utazoknak kell varakozniuk. Van, aki azt mondta, hogy van alapszintu (toitoi), van, aki szerint nincs.

Van esetleg valakinek friss infoja errol?



2017. júl. 14. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Én nem láttam, hogy lenne.
2017. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Nincsen vécé, bár tudtommal még sosem történt meg, hogy valaki odasz.rt volna a közepére. Ez pedig azért van, mert azt a kb 20 percet az utasok 99,99999 százaléka képes méltósággal túlélni.
2017. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már amikor 20 perc. Volt már olyan, hogy utolsó pillanatban derült ki, hogy probléma van a géppel és hosszan ott ácsorgott a nép. Na olyankor derül ki igazán, mennyire balkáni az az egész juhhodály.
2017. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Az A19-es kapu (utolsó) mellett kívül. A női wc teljesen normális, 2 fülke van benne.
2017. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Utolso, mennyire friss az infod? :)
2017. júl. 14. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy mondjam másképp kérdező, nincs klotyó. De ahogyan írtam, az emberek 99,9999 százaléka ezt nem is tartja fontosnak. Arra a 20 percre.

Ha neked más a véleményed, használj pelenkát.

2017. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
#4 vagyok. Annyira friss, hogy reptéri dolgozó vagyok, nap mint nap találkozok vele, néha még használom is :)
2017. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Akkor légyszi ragassz már ki egy cetlit, hogy ez egy létező dolog, mert én már tucatnyi alkalommal jártam a karámban és egyszer sem tűnt fel, pedig volt, hogy jól jött volna. És ezzel láthatóan nem csak én nem vagyok tisztában.


Remélem egy éjjel felkapja az egész téesz keltetőt a szél és elfújja a pusztába...csak haja szála ne görbüljön senkinek.

2017. júl. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A reptéri dolgozó válaszadó tökéletesen mondta, az A19-nél van kívül, többen igénybe is vették, tekintve, hogy ismét sikerült egy rakás időt kint állni a bádog izében. Amúgy fent ki is van írva, hogy van lent wc, csak korlátozottan.


0%! Az első kommentedre nem reagáltam, mert jól ismerem a fajtádat, akik a neten osztják a k.va nagy eszüket 0%-okért (főleg hogy a kérdésre is ideböfögtél egy tökéletesen helytelen választ), de a második irományod már kifejezetten idegesített. Nem mintha magyarázatra szorulna itt bármi is, de nem feltétlenül magam miatt kérdeztem. Utaznak a repülőn terhesek (ami te remélem sose leszel, ha nő vagy, ilyen mentalitással sajnálom előre szerencsétlen gyereked, annak is majd azt mondod, ha mennie kell, hogy "nehogy beszarj, te szerencsétlen?"), idősek, gyerekek, akik nem biztos, hogy 1-2 óráig vissza tudják tartani, mert ha ilyen baromi okos vagy, bizonyára azt is tudod, hogy a terhesség 1. trimeszterében kb. fél óránként kell menni, és ez nem akarat vagy nem akarat kérdése. Megelőzendő a következő színvonalas kioktatásodat, miszerint miért repül valaki terhesen, talán mert muszáj (üzleti út, egyebek). Nem csak te és a te beszűkült világod, élethelyzeted létezik.

Számoltam a te kedvedért: a beszállítás kb. 15 perc volt, a bódéban ácsorgás 40 perc, utána hely elfoglalás, felszállás egyebek még vagy 45 perc. Ez sehogy sem 20 perc. Érthetően leírtam, okoska? Úgyhogy elhúzhatsz a p...ába ítélkezni és osztani a semmi eszedet.


A többieknek köszönöm! :)

2017. júl. 16. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!