Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizz Air tényleg a legrossza...

A Wizz Air tényleg a legrosszabb légitársaság? A Ryanair jobb? Nem hinném!

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a "rossz" vagy "jó" objektív kritériuma...??


Nincs ilyen! vélemények vannak. Kinek a pap, kinek a papné... :)

2022. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Mindegyik fapados egy köcsög, a nem fapados meg túl drága. Ezért nem repülök, ami bejárható vonattal, busszal, oda azzal megyek, ami meg túl messze van hozzá az felejtős.
2022. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Saját szubjektív tapasztalatom alapján nálam a Wizz nyerő. Kényelmes, szép és tiszta a gép, jófejek a sztyuvik. A szolgáltatások mondjuk se nem olcsók, se nem túl jók - egyszer kértem egy zero colát és kihoztak egy pohár fekete, meleg húgyot. De ennyi baj legyen, rövidtávra szerintem oké.


A Ryannál viszont jobb napokon szólni kell, hogy xcuse me, ketchupos az ülés, meg megy a táskaellenőrzés minden miliméter számít, az ülések borzasztó szűkek, és az egész gépnek van egy kiszuperált roncs feelingje. Amúgy a két-sárga színektől megvadulok, nagyon ronda. De ez tényleg szubjektív. És mégis miért használom én is? Mert az ár eddig mindent felülírt. Minek fizettem volna többet, ha nincs feladott poggyászom, 5 ezer forintért megvolt 3/4 Európa. Ennyiért nincs is értelme rinyákolni.


Amit viszont a Ryanben becsülök, hogy a plus size politikája nagyon jó. 195 centi vagyok, XXL-es a pólóm és amint van két szabad hely már önként felajánlják, hogy átülhetek. Meg volt, hogy két jegyet akartam venni (nyilván nem a 3000 forintos repjegynél tétel) és mondták, hogy nem kell mert lesz elég hely. Illetve mikor megvettem a két jegyet egy másik járaton, és volt hely már jöttek a papírral és kaptam a visszatérítést.


Ilyen figyelmesség a Wizznél nincs.

2022. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
20%
A Wizz Air az biztosan a legalja gané.
2022. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen, csak sokan nem igazán értik a fapados légitársaság jelentését, és irreális elvárásokat támasztanak.
2022. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
A wizz a legrosszabb. Rengeteget késnek, nap végefelé 2-3 óra kêsések jönnek össze, random nem indulnak a járatok, nincs kárpótlás sem.
2022. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Számomra a Ryanair egy icipicit profibbnak tűnik.

De te ettől ne zavartasd magad. Sőt, azoktól a soha nem utazóktól sem, akik itt fikázzák a wizzairt. Gondolj arra, nem csak utazás terén visszamaradottak, hanem az élet más területein is.

De hogy konkrétan válaszoljak a kérdésedre, a Wizzair valódi profi. De kell hozzá legalább IQ90, hogy ezt az emberek megértsék.

2022. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gáz a wizz ha árban a ryan környékén lenne kicsit inkább alatta, de jelenleg sokkal drágább.
2022. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
A wizz nagyon ócska lett. Járattörlések (megint Párizsban hagytak 200 embert) és nincs se emberük, se semmi, de nem is érdekli őket. Nem tudom hányszor változtatnak menetrendet, törlik a járatokat, késések... lesz mèg egy utam a wizzairrel és ezután én szerintem befejeztem velük. Ha már fapados akkor megyek a ryanairrel.
2022. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem legalább 20 féle európai meg ázsiai fapadossal repültem, 2-3 centi lábtér a különbség, plusz Ázsiában legalább a legolcsóbb társaságoknál is van értelmes méretű nagy kézipoggyász, de ennyi. 1.5 és 5 óra közötti távokról van szó, kis túlzással állva is ki lehet bírni, kit érdekel. Csak annyi szokott számítani, hogy melyik napokon meg hova van járat és főleg mennyiért, a többi teljesen marginális. Ugyanazok az A320-asok meg 747-ek járnak mindenhol.
2022. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!