Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire legyek ideges?Még...

Mennyire legyek ideges?Még áprilisban vettünk jegyet Barcelonába a Ryanair nél.Julius 26.án indul a gép 10:30 -kor.

Figyelt kérdés
Családi nyaralás 4 felnőtt egy gyerek.A szállást julius elején kell kifizetni.A kettő együtt elég húzós összeg.Szerintetek mennyi az esélye , hogy törlik a járatot a mostani helyzet miatt? Sosem repültünk még így eléggé paraázok , hogy fuccba megy a várva várt nyaralás.
2022. jún. 24. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván van kis rizikó, de szerintem egy Barcelonát nem fognak törölni nyáron.
2022. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet, a nővérem berlin Budapest járatát épp ma törölték júliusra.
2022. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam (travel off path) hogy a londoni, amszterdami, frankfurt es munchen es a barcelonai reptereken van a legnagyobb gond. En nem lennek nyugodt a helyedben es keresnek b opciot.
2022. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Idegeskedni nem kell, B tervet készíteni viszont érdemes. Minimum tájékozódni az alternatív járatokról, azok költségeiről, utasjogokról (2 héten belüli lemondás esetén ugyebár vannak opcióid), gondolkodni autós, bér autós, vonatos, buszos kombinációkban. Vagy elengedni és augusztus végére foglalni valami gyönyörű hazai / közeli tájegységben egy nyugis falusi házat.
2022. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
Ne aggódj, de csinálj alternatív tervet.
2022. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A repjegy árát törlés esetén vissza utalja a légitársaság?
2022. jún. 25. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok képben milyen helyzet van most, de nekem még 2 éve a covidos időkben törölték egy járatomat. Elsőre egy e-mailt kaptunk, hogy kreditekben visszakaphatjuk az árát, és külön jelezni kell, ha nem így szeretnénk, hanem készpénzben. Volt erre valami formjuk, ami rendkívül előnytelen volt felhasználói szempontból és végig arra próbált ösztönözni, hogy mégis a kreditet válaszd, de végül sikerült elvégeznem a lépéseket és 1-2 hónappal később vissza is utalták az összeget.
2022. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig nem törölték?
2022. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem!!hála az égnek!
2022. júl. 21. 07:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Na kijutottatok?
2022. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!