Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy lehet kifogni nagyon...

Hogy lehet kifogni nagyon olcsó repülőjegyeket?

Figyelt kérdés

Pl Budapestől Miamiba mennyi lehet a legolcsóbb repülőjegy oda vissza?

Melyik oldalt érdemes figyelni?

Hogy lehet kifogni olcsó járatokat?



2022. júl. 3. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan figyelni kell,majd egy elég kedvező időpontban megvenni. Skyscanner oldalán tudod nézegetni. (Inkognitoban nézd,mert emelkedhet az összeg ha sokszor rákeresel)

Szigorúan az adott légitársaság oldaláról szabad csak jegyet megvenni, közvetítőoldalakon nem szabad. De a skyscanner kiírja,hogy melyik társaságnál annyi a jegy,így az adott társaság oldalán meg tudod venni a jegyet. Tehát nem kell külön figyelni mindegyik társaságot,elég a skyscannert, majd ha megvan a kiszemelt jegy,akkor a társaság oldaláról vedd meg a jegyet.


Átlagot nem lehet mondani,hogy mennyiből tudsz kijönni oda-vissza egy miami úton,függ attól is,hogy mennyi időt tervezel ott lenni,minden napon különböző árak vannak, hónaponként meg főleg eltérő. Most a skyscannert nézegetve október a legolcsóbb, 220.000-ból megfordulsz. (Okt 1. indulással és 13. vagy 15. visszaindulással.) De ha augusztust nézek,akkor 200.000 felett van csak a visszajegy, kb 400.000-ból fordulsz meg.

Melyik hónapban mennél?

2022. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából abban a hónapban, amikor a legolcsóbb. Miamiba úgy is jó idő van mindig :D


Első repülésem lenne. Van kint egy rokon és hozzá mennék ki.

2022. júl. 3. 20:15
 3/8 A kérdező kommentje:
150ezerért lehet kifogni jegyet oda vissza szerinted?
2022. júl. 3. 20:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy akkor ez az oktoberi utazás a legolcsób ez alatt nem igazán lehet megjárni Miamit?
2022. júl. 3. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 150 ezerért nem nagyon. Ha jól sikerül kifogni akkor a 200 ezret még reálisnak tartom. Az októberi visszajáratok közül még csak hármat látni, novemberit,decemberit még egyáltalán nem. Decemberben szerintem nem lehet olcsóbb, még esetleg a november elejét érdemes figyelni az október mellett. De szerintem 200-250 között kalkulálj, +/- valamennyi.


De közben eszembe jutott még 1 opció. Megnéztem,hogy Florida államba hová tudsz még menni. Orlandoba is megy gép, oda reális is lehet az oda-vissza 150 ezer környéke.

A skyscanner itt még csak a szeptemberi árakat mutatja,októberi árakat nem.

De pl: Szeptember 1. 75.000 oda, szeptember 8. 75.000 vissza vagy szeptember 22. 90.000 vissza. Tehát azért jelentősen olcsóbb Orlandoba repülni. Nem tudom rokonod mennyire rugalmas, kb 4 óra kocsiúttal ki tudna érted menni oda. De megnéztem és 1 órás út repcsivel Orlando-Miami. A jegyek 15-25 ezer között mozognak, tehát még lehet így is olcsóbb,hogy Orlandoba repülnél és onnan meg át miamiba, mintha miamiba mennél "egyenesen". Én megfontolnám,mert pár 10 ezret simán spórolhatsz.

2022. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2022. júl. 3. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Kiwi-com-on 160ezer körül lehet találni repjegyet Orlandóba.
2022. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Türelem, kitartás és odafigyelés kell az olcsó repjegyhez. Ezt egyikünk sem fogja neked biztosítani. CSak te, tenmagadnak.
2022. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!