Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy lehet találni olcsó...

Hogy lehet találni olcsó repülőjegyet nyárra Európán belül?

Figyelt kérdés

Leginkább tengerparti városok érdekelnek, vagy városnézéshez nagyobb városok. Főleg Olaszország és Spanyolország, de akár Franciaország is.


Én 50 ezer körül látom a jegyeket nyárra, nem tudom, mikor kellene néznem, nincs benne tapasztalatom. Egy hetes nyaralásról lenne szó.


Tudnátok tippeket adni? Köszönöm!


2022. jan. 14. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Fapadosokon még nagyon korai nyárra nézelődni, azok olcsóbbak lesznek később, áprilisig max beállítanék egy Skyscanner árértesítőt, de nem nézelődnék még annyira. Ami olcsó szokott lenni, az Malaga vagy Bari, Nápoly.
2022. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Ha gondolod, kb húszezerből megeszem majd neked a jegyet, és a megtakarításon osztozunk.

Te kifizeted a maradék felét. Okés ez így?

2022. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2


Szerintem ne edd meg másnak a jegyét!

2022. jan. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:)))
2022. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dávid ***** válasza:
100%

a Google flights oldalon láthatod térkép szerint az olcsó járatokat.

Tudod nagyítani-kicsinyíteni.


Viszont óriási különbég van a hónapok között, időjárástól,kovidtól és kereslettől függően.

2022. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!