Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair: Hogyan tudok egy...

Ryanair: Hogyan tudok egy repülőjegy foglaláshoz adott plusz szolgáltatásról információt megtudni?

Figyelt kérdés
Az utazásunk előtt kevesebb, mint 48 órával korábban jeleztem a légitársaságnak, hogy önhajtós kerekesszékes szeretnék vinni. A rendszer azt írta, hogy rögzítésre került/sikeres volt stb., tehát a rendszer elvileg észlelte, mégsem vagyok benne biztos, hogy feldolgozták az információ, mivel, ahogy írtam, nem 48 órával előtte jeleztem. Nem ott akarok vele szembesülni, hogy mégsem vihetem a széket. Sajnos nem tudom elérni őket, hogyan tudok erről infót kérni, hogy tényleg rögzítették-e, vihetem stb.?

2022. júl. 13. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Mi az, hogy nem tudod elerni oket? Telefonos ugyfelszolgalat!
2022. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Tudom csodálatos ez a 21. század, de onnantól, hogy rögzítettél egy igényt, az egy PN-átmenetekkel tele félvezető lapkán apró elektronok formájában tárolásra került. Azok az elektronok az alagút-effektust kihasználva ott csücsülnek bezárva egy szilícium lapkán, és amikor majd arra kerül a sor, hogy kitoljanak-e eléd egy kerekesszéket, akkor egy ember kiolvassa ezt az információt. Unott arccal odatol egy kerekesszéket eléd. Nem kell táviratoznod, és nem kell interurbán telefonálnod sem.

Így megy ez.

2022. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet elérni őket telefonon..de tudom, hogy van ügyfélszolgálat..
2022. júl. 13. 13:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt is tudom, hogy ők is tudnak adni ideig-oraig reptéren, de saját széket vinnék, nem ottanira lenne szükségem
2022. júl. 13. 13:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!