Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik Ha nem kapcsolom...

Mi történik Ha nem kapcsolom Be a repülő üzemmódot a repülőn? Lezuhan a Gép?

Figyelt kérdés
normális válaszokat kérek! Ja és Ha tiktok liveozok a repülőn, akkor lezuhan? Van rá esély? Ha Használom a mobilnetet? Meg a telefonálást?

2022. júl. 30. 10:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
(Nyugodtan telefonalhatsz a taxiban)
2022. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11 Jó poén! :))


Nyugtass meg, hogy annak szántad

2022. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem nyugtatlak meg, én számtalanszor telefonáltam taxiban külföldön :D semmi nem történik, le szállok a gépről, bekapcsolom a roamingot így netem is van, aztán ha akarok telefonálok.
2022. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jó, akkor elmondom, hogy a repülésben az a kifejezés, hogy taxizás az azt jelenti, hogy leszállás után a gép a gurulóúton halad a dokkolási pontig. Vagy felszálláskor gurul, taxizik a gurulóúton és futópályán a felszállás megkezdéséig. "Szia, leszálltatok? Igen, de még taxizunk. Ha kijutottam a gépből jelentezem."

We are still taxiing on the runway

Gurul. Guruló úton halad. Taxizik Semmi köze ahhoz a taxihoz.

Szívesen

2022. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De én azt szeretném megkérdezni ha lezuhan a repülő ha imádkozok például mindennap imádkozok hogy lezuhanjon a repülő akkor ha lezuhan mi történik az emberrel a folyamat közben? KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLJATOK LÉGY SZÍVES!
2022. júl. 31. 20:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mi történik az emberrel? Lezuhan a repülővel együtt, nyilván.
2022. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem ez volt az eredeti kérdésed
2022. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan nem kapcsolják be a repülő üzemmódot. Színházban is mindig van legalább 1-2 ember, akinek megcsörren a telefonja hangosan... Ha 200 ember nem képes lenémítani vagy kikapcsolni a mobilját a színházba, nem hiszem, hogy a repülőn utazók mind figyelnek erre. De azért én be szoktam kapcsolni a repülő üzemmódot, 1 pillanat az egész, úgyse tudok netezni vagy telefonálni vele a levegőben.
2022. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!