Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Universal Air légitársaság...

A Universal Air légitársaság átveri az utasokat a jegyárakkal? Olcsó jegyet hirdet, ami nem érhető el.

Figyelt kérdés
Pécs-Pogányból repülnék Münchenbe, és az összes járatnál már hónapokra előre azt írja, hogy az "explorer" jegy, ami 49 euró, már elkelt, és csak a 89 eurós jegyet lehet venni. Máltai és Ciprusi utaknál is ugyanez a helyzet. Év végéig minden "explorer" jegyet eladtak. Akkor minek tüntetik fel, hogy létezik ilyen jegy, ha nem lehet venni?

máj. 21. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi ezzel a gond. Ha olcsó, akkor nyilván hamar elkel.
máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Abban mondjuk egyetértek a kérdezővel, hogy azt csak a Jóisten tudja, hogy volt-e valóban bármikor is 49 eurós jegy, vagy az csak a reklám, amivel behúzzák az embereket a honlapra. Ez pont ugyanolyan szabálytalan (lenne), mint a booking.com-on a "Foglalj gyorsan, rajtad kívül még 227-en nézik ugyanezt a szobát!" feliratok.


Nekem - pont az ilyenek miatt is - nincs tapasztalatom sem ezzel a céggel, sem másmilyennel. Én a skyscanner-en szoktam keresgélni a jegyeket, aztán felmegyek a légitársaság honlapjára és megveszem ott.

máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A skyscanner nem ajanl fel kozvetlen utat Pecs es Munchen kozott, nem ismeri ezt a tarsasagot.


Tenyleg jo kerdes, hogy volt-e valaha 49 euros jegyuk, esetleg egy bejelentest a fogyasztovedelemnek meger.

máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból megnéztem a honlapjukat, de nekem az "Explorer" jegyet 65,92 euroért kínálja - és elérhető - sehol nem látok 49 euros lehetőséget.
máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!