Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A színvonalabb repülőkön amit...

A színvonalabb repülőkön amit kikészítenek az utazóknak előre becsomagolt plédet és fülhallgatót, el szabad vinni magunkkal?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 20:28
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
Nem.
2022. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

A hosszabb járatokon adnak, Európán belül pl nem kapsz.


A pledet nem, a fülhallgató lehet hogy egyszer használatos, de elég ócska, jobban jársz ha 500Ftért veszel egyet valahol. Géptől függően lehet nem is tudod máshol használni

2022. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Elvileg egyket sem, mint ahogy a fém evőeszközöket sem (ahol még adnak olya). A fülhallható tényleg nem is használható máshol.

Egyszer a célállomáson egy váratlan erős lehűléssel szembesültünk, de mivel nem volt nálam meleg ruha, a plédbe burkolózva szálltam le a gépről, a légikísérőknek jelezve, hogy fázom. Simán megengedték, hogy elvigyem. Azóta is megvan :)

2022. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én egyszer elvittem magammal a takarót és a párnát a Turkish Airlines gépéről, hosszú transzferidő miatt, azzal aludtam a reptéri padon Isztambulban, aztán ott is hagytam, senki nem szólt érte. Viszont amikor következőre repültem velük már volt egy figyelmeztető, hogy nem lehet elvinni.
2022. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!