Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-nél felengednek...

Wizzair-nél felengednek parfümöt vagy sprayt a fedélzetre?

Figyelt kérdés
Csak egy sima táskát viszek, nem megyek sok időre, nem tudom elrakjam-e a fent említett dolgokat, vagy kidobatják majd velem a reptéren? Azt tudom a feladott poggyászba lehetett tenni, de az nem az utastérben van.
2022. szept. 17. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Sparyt azthiszem 150 ml-ig lehet vinni, parfümről fogalmam sincs. Ha kidobatják, akkor veszel a vámmentes boltban.
2022. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Folyadékot kiszerelésenként 100 ml-ig lehet.

De ezt nem a légitársaság ellenőrzi, hanem a biztonsági kapunál nézik.

2022. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Összesen 1 liter folyadékot vihetsz be maximum 100 ml-es kiszerelésben.

Ha 100 ml-nél nagyobb a flakon, akkor nem engedik át a biztonsági ellenőrzésen, ki kell dobnod.

2022. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Olvass utána repülőtér oldalán: [link] Üvegben lévő folyadékot nem vihetsz fel, én műanyag palackos parfümöt szoktam vinni. Ha valami nem felel meg az előírásoknak akkor azt bedobják a kukába, úgyhogy nem érdemes drága dolgokkal szórakozni. Egyébként a biztonsági előírások egységesen az egész repülőtérre érvényesek minden járatra. Nincs olyan, hogy a körömvágó ollódat a Lufthansa engedi a Ryanair meg nem engedi.
2022. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, írják e valahol, hogy üvegben lévő folyadékot nem lehet felvinni, de én mindig viszek, a parfümöm mindig abban van, de sosem volt még belőle gond.

Műanyag átlátszó zacskóba kell mindent rakni és max. 100 ml lehet minden folyadék.

2022. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
1 liter folyadékot vihetsz fel összesen, 10*100 ml kiszerelésekben, 1 db lezárható tasakban.
2022. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Ezek a hivatalos válaszok, de nekünk meg direkt szóltak, hogy ne igyuk már meg a fél literes ásványvizet beszállás előtt, azt fel lehet vinni.

A másik meg, hogy parfümöt ne... vicces is lenne, a fedélzeten meg ott árulják meg fújkálják össze-vissza. Nem tudom, hogy engedhetik ezt meg. Vannak szagok (mert azok nekem nem illatok), amiktől rosszul vagyok, émelyítően büdösek, vagy köhögsz tőle. És ki sem tudsz szellőztetni.

2022. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

7es

Azt a vizet amit a reptéren vettél, felviheted a gépre.

A biztonsági ellenőrzésen nem vihetsz át nagyobb mennyiségű folyadékot, így a vizet sem.

2022. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

#7: félreértettél valamit. A beszálláskor már bármit felvihetsz a fedélzetre, pl. akár a duty free boltban vásárolt üveg bort is.


A biztonsági ellenőrzésen viszont nem fognak átengedni a fél literes vízzel.


Én azt szoktam csinálni, hogy beviszek egy üres összenyomott 1,5 literes ásványvizes palackot és csapvízzel megtöltöm.

2022. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6x repüültem eddig, cukik vagytok, hogy lepontoztatok, pedig de, átengedtek, és nem, nem ott vettem, nem a duty freeben. Ha így lett volna, nem kommentelek ehhez a kérdéshez.

Annyira gáz, mikor emberek, akik még nem találkoztak az életben bizonyos dolgokkal, azt hiszik, hogy az nem is létezik. Vagy hogy csak nekik lehet igazuk. Ha a másiknak igaza van, vagy tapasztalt már valami mást, akkor arra puffognak, megszólják, jelen esetben lepontozzák. Legyetek büszkék akkor magatokra, igazán intelligens emberek vagytok! :D

2022. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!