Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnel hol tudok "panaszol...

Wizzairnel hol tudok "panaszolni?"

Figyelt kérdés

Cipruson voltam, reptéren kifizettek velem 32 000 forintot, mondván a reptéri check-in nekem nincs kifizetve, itt helyben kell. Közben applikáción keresztül is megtudtam mutatni hogy ki van fizetve, a fizetési történetben is ott van. A nő azt mondta neki nem mutatja a gépben.


Sosem történt még velem ilyen, valahogy visszatudnám kapni ezt a 32 000 forintot? :(



2022. szept. 27. 09:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Az utánam lévővel is megcsinálták ezt. Valamilyen Skyserv ciprusnak kellett fizetni.
2022. szept. 27. 09:10
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

an emeltdíjas telefonszámuk. Az azért emeltdíjas, hogy a hozzád hasonló balf.szok ott adják elő, miért nem tudták elolvasni a szabályzatukat.

És mellesleg hogy miért nem tanultad meg az igekötős igék helyesírását.

Hihetetlen gáz vagy.

Nosza az emeltdíjas teló.

2022. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért lennék balfasz? Számtalanszor repültem wizzairrel, ryanairrel mindig előre kifizettem a reptéri check-int, sosem volt belőle gond.


Csak annyit nem értek, hogy ha előre kifizettem, miért kell nekem újra kifizetnem a reptéren, ami ugye tudjuk, hogy sokkal drágább?!



És-sel nem kezdünk mondatot!

2022. szept. 27. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így távgyógyítani nehéz, fogalmunk sincs, hogy valójában mit csináltál. Mondjuk elképzelni nem tudom, hogy miért fizetni valaki olyasmiért ezreket, ami nettó egy perc indulás előtt pár órával, de ha kifizetted, akkor simán verd a tamtamot közösségi médián, arra általában hamar reagálnak. Más kérdés, hogy így látni fogják az ismerőseid, hogy egy online checkin meghaladja a képességeidet.
2022. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A weboldalon biztos van valami űrlap, ahol panaszt lehet tenni.
2022. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!