Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha csak ingyen felvihető...

Ha csak ingyen felvihető kézipoggyásszal utazok, akkor pluszban egy kis válltáska lehet nálam?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem, de személyzete válogatja. Én biztos nem kockáztatnám meg.
2022. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem akarom megkockáztatni, de egyelőre nem akarom begyömöszölni a poggyàszba. Max, ha belekötnek, akkor beleteszem valahogy.
2022. okt. 8. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha biztos vagy benne, hogy befér, akkor hajrá, bár némi rizikót érzek az ügyben: ha eleve nem kelted fel a kapunál a személyzet figyelmèt, tuti nem kèrnek meg a keret használatára. Így meg lehet, hogy szívóznak vele.
2022. okt. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Senkit sem érdekelt, hogy kinél mennyi cucc van meg mekkora bőrönd. Se oda, se vissza.
2022. okt. 13. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában nem így szokott lenni. Vagy rendkívül felkészült és szabályszerű csomagokkal utazó útitársakat fogtál ki, vagy csak pont nem láttad, amikor másokkal szívóztak.


Mivel rengeteget csinálják, általában csak azokkal kötözködnek, akiknek már ránézésre is látszik, hogy nem fog megfelelni a csomagja. Ha ránézésre nincs vele gond, akkor nem kötözködnek.


Nekem közepes méretű fényképezőgép miatt szóltak, hogy bele kell férnie a hátizsákba, nem lehet csak úgy a nyakamban, mert úgy plussz poggyásznak számít. Már dörzsölték a tenyerüket, hogy fizetnem kell érte, mert nem fog beleférni és látszott rajtuk, hogy mennyire csalódtak miatta, hogy el tudtam tenni. Főleg amikor nem a táskába tettem el, hanem a kabát zsebében fért el gond nélkül...

2022. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!