Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet még plusz 3...

Hogyan lehet még plusz 3 kilót hozzátenni a 20kg bőröndömhöz?(Ryanair)

Figyelt kérdés

Van egy 20 kg-os bőröndöm, és félek hogy vissza fele már több súlyt fog nyomni mint a megengedett súly határ. Láttam hogy valahogy lehetséges hogy plusz három kilót is hozzá lehessen adni de nem igazán értem hogyan. (Most repültem életemben először, így nem igazán értek az ilyenekhez)

(Igénybe vettem egy csomagot, így nem hozzáadott csomagként van számolva)



2022. okt. 23. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A foglalásodban tudsz hozzáadni további csomagot. (Hogy a darabszám megtartása mellett tudsz-e súlyhatárt növelni, azt fejből nem tudom.)
2022. okt. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes elolvasni:


[link]

2022. okt. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A fent linkelt weboldaluk szerint csak a reptéren tudsz poggyász túlsúly felárat fizetni, kilónként €11, vagyis 3 kilóra €33 felárat fizetsz.


Azzal tudsz trükközni, hogy ami ruha rajtad van, vagy ami a zsebeidben van, az nem számít poggyásznak. Néhány pulcsit, kabátot felveszel és mindjárt könnyebb a feladott táskád.

2022. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!