Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapest Nemzetközi reptéren...

Budapest Nemzetközi reptéren a leszállástól számítva általában mennyi ideig tart kijutni a repülőből a városba induló buszokig?

Figyelt kérdés

Leszáll a gép, elvisznek a busszal a reptér épületébe, ellenőrzés, feladott csomag nélkül. Ez max. hány órát/percet vehet igénybe?

Köszi!



2022. okt. 26. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Sok mindentől függ. Hol száll le a géped, mikor jön érted a busz, mennyire sokan vannak a gépen, mennyi gép szállt le hasonló időben veled, mennyi munkás van a csomagkiadónál stb. Volt már nekem ez 15 perc is és 40 is
2022. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Onnan számolva, hogy kilépsz a gép ajtaján? Az is attól függ, hogy hol dokkolt a géped. Mert ha Ryanair vagy Wizz, akkor nincs buszozás, a lépcsőn jössz ki a gépből, de viszonylag sokat kell gyalogolni ahhoz képest, mintha valamelyik "A" kapuhoz dokkoltatok volna és utashídon hagynád el a gépet.

Kb. olyan negyedóra.

2022. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 percet szoktam számolni rá, de ha útlevélellenőrzés is van, az néha csúnyán meg tudja dobni. Mondjuk ha busszal mész a városba , akkor igazából éjjel-nappal kellően sűrűn jár ahhoz, hogy ne legyen tétel, ha lekésel egy indulást .
2022. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ez nagyon jól hangzik!

Romániában volt, hogy 1,5 meg 2 órát vártam, amíg kiengedtek a terminálból..

Ha 1 óra alatt van, az szuper.

Köszi!

2022. okt. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!