Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek ez a sporttáska...

Szerintetek ez a sporttáska megfelel kézipoggyásznak?

Figyelt kérdés

Jövő héten utazom külföldre 2 napra. Ryan air-rel mennék és arra gondoltam, hogy ezzel a sporttáskával: [link]


Nem utaztam még sosem repülővel és nem tudom, hogy most a regular vagy a plus viteldíjat válasszam a táska miatt?!


2022. nov. 4. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Méretek 41 x 25 x 25



Nézd meg, hogy ez a méret belefér-e a Ryan által megadott határba.

2022. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A méretétől függ
2022. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem tömöd bucira, keményre, akkor beleférhet az ingyenesbe. OTt ugyan 20 cm a magasság, de ha össze tudod nyomni, és befér az ülés alá, akkor nem lesz gond.

2022. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyász ahogy kinéz, de méretei alapján ha nem tömöd meg akkor bele lehet erőltetni a keretbe.
2022. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En havonta utazom a Ryanairrel, de mostanaban hala istennek nem talalkozom cirkusszal, kotekedessel. Egy kozepes (nem feltunoen nagy!!!) meretu hatizsak teljesen megfelelo lenne, foleg ha jol osszenyomhato, ha szukseges, tehat nem merev falu a hata. Ilyet barki kolcson adhat neked, ha nincs, es akkor nem kell sem sporttaskat venni, sem fizetni a nagymeretu kezipoggyaszert. Egyebkent is a regular viteldijat valaszd szerintem, es te magad allitgasd be a jegyvasarlas soran, h mire van szukseged, es mire nincs. Jegyvasarlas elott, (marmint ha meg nincs meg a jegyed, mert ezt nem ertettem pontosan, h van e) csinalj egy probafoglalast egy masik jaratra, es/vagy masik napra, es juss el a fizetesig, ahol majd azt ertelemszeruen nem fejezed be. Ha kezdo vagy, nem art a gyakorlas, mert eleg hulye az oldal:) Raadasul november nyolcadikan kedden delutantol masnap hajnalig nem is fog mukodni, mert menetrendet allitanak be rajta. Ez azt jelenti, h jo, ha lesz ulohelyfoglalasod, es igy utazas elott jo elore be tudsz jelentkezni a jaratra.
2022. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, azt akartam irni, h a VALUE viteldijat valaszd, es azt allitgasd be.
2022. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a keretbe be tudod gyömöszölni, akkor felengedik.


Az ingyenes kézipoggyász (40x25x20)

A regularban benne van a 10 kilós fedélzeti poggyász (55x40x20).


2 napra ez elegendő szerintem és akkor nem kell a feladott bőrönddel vacakolni.

Viszont 100 ml-nél nagyobb folyadékot nem tudsz magaddal vinni.

2022. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Elképzelhető.
2022. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez a táska pont nem tűnik olyan nagyon nyomorgathatónak, meg a kialakítása sem épp előnyös. Egy sima hátizsákkal jobban jársz, egy éjszakára simán beleférsz!
2022. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!