Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A WizzAir 40x30x20-as kézipogg...

A WizzAir 40x30x20-as kézipoggyászt enged fel a gépre. Nekem a sporttáskám nagyobb mint 40 cm szerintetek azzal lehet gond?

Figyelt kérdés
Vagy ha beletudom gyűrni a keretbe akkor nem problémáznak?
2022. júl. 19. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Nem fogják engedni.
2022. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha be tudod gyűrni a keretbe, felengedik. Érdemes már otthon megnézni, hogy tényleg össze tudod-e nyomni 40 cm alá.

Sporttáskával nem tudom hogy állnak, de a hátizsákokat nem szokták amúgy gyömöszöltetni, mert gondolom tudják, hogy úgyis belegyűri az ember, ha ezen múlik, hogy fizetnie kell.


(Az elsőnek: bár szerintem tényleg nem helyes a válasz, amit adtál, véletlenül pontoztalak le, és nem tudom visszavonni, bocsi.)

2022. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Merevfalú kis koffereket méregetik le mostanában csak, illetve a ranézésre 3x akkora csomagokat. Ha nem téglával pakolod ki és bele tudod nyomni a keretbe, akkor simán.

Nekem 7 centivel lógott túl a hátizsákom hossza, de a tetejét pont annyival lejjebb is tudom nyomni.

2022. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha be tudod gyürni, nem lesz baj. Felveszel pár ruhát, begyurod es kesz.

De 90 szazalekban nem merik. 10ben sajnos igen, ferjen be a keretbe es annyi

2022. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!