Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Muszáj kinyomtatni a beszálló...

Muszáj kinyomtatni a beszálló kártyát vagy elég ha telefonról mutatom be? (WizzAir)

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem is bemutatni kell, hanem a kapunál a szkenner beolvassa.

Elég az app-on, persze ha 100%-ig biztos vagy a telefonod működésében.


Láttam már olyat, hogy előttem hárommal valakinek lefagyott a telója...

2022. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A telefonról is be tudják olvasni, de én a biztonság kedvéért mindig kinyomtatom, nehogy bármi gáz legyen.
2022. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég a telefon.

Persze néhány kivétel van, ahol például nem kapsz online beszállókártyát.

2022. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány reptér ahol nem fogadják el appban, de Európán belül nem nagyon van ilyen. Csak tényleg arra kell figyelni hogy működjön a teló. Nekem ezért van egy tarcsitelcsi nálam, amúgy is hogy ha ellopják, ledöglik ilyesmi ne legyen gáz.
2022. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Reptérfüggő, nem légitársagfüggő. A Liszt Feri már beszkenneli neked a telód képernyőjéről, de indulás előtt ellenőrízd, hogy visszatéréshez választott reptér is képes -e kezelni. Főleg, ha Európán kívülre utazol.
2022. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!