Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lufthansa ad a fedélzeten...

Lufthansa ad a fedélzeten valami folyadékot/nasit rövid európai járatokon (1:45 perc elvileg) vagy vegyek valami vizet a reptéren?

Figyelt kérdés
2023. jan. 10. 23:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Economy class
2023. jan. 10. 23:08
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Adnak valami minimalkajat, keksz-ropi-udito, meg kavet-teat ha kersz. Economy-n Frankfurtig tobb tuti nem lesz, szoval inkabb egyel utazas elott, mert a repteren horror arak vannak.
2023. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán kajálni akarok a fedélzeten, csak inkább valami vizet vagy üdítőt és nem akarok nagyon cipekedni, meg amúgy utálom a reptéri várót (és gondolom lesz vagy 800 forint a fél literes vacak ásványvíz)


de a loungeban eszek valamit szerintem, mert valószínűleg kint leszek hamar a reptéren, és pont ebéd környéke lesz.

2023. jan. 10. 23:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi, megnyugtattál, hogy nem fogok szomjan halni :)
2023. jan. 10. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Tavaly mentünk velük Frankfurtba és Münchenbe is. Egy kis fél literes vizet adtak ingyen. Pénzért lehetett venni szendvicset és üdítöt.
2023. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben utaztam velük Münchenbe. Egy kis vizet adtak (talán nem is volt 0,5l csak 0,3). Többi fizetős.
2023. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Üres palackot vigyél, amit a reptéren meg lehet tölteni. Mikor késett 2 órát a gépem muszáj volt vegyek egy méregdrága kaját a váróban, nem volt örömteli, de legalább vizem volt :)
2023. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Beviszel egy üres pillepalackot, azt átengedik az ellenőrzésen, és a terminálon feltöltöd a csapból vagy az ivókútból. Szendvicset meg tegyél a kézipoggyászba. Spórolsz 10-15 eurót.
2023. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemrég repültem velük átszállással, mindkét járaton kaptunk vizet (0.3as kiszerelésben) és egy apró csokit. Örültem neki, mert nagyon rohanósra sikerült az átszállásom és nem volt időm feltölteni a kulacsom.
2023. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!