Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Beültetett fém protézissel,...

Beültetett fém protézissel, hogyan lehet becsekkolni, milyen iratok szükségesek, elég-e az orvosi záró jelentés ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég, viszont a fémkapu előtt ezt jelezni kell, hogy ilyened van és akkor külön vílágítanak át.
2023. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenhol, kétnyelvű orvosi igazolást emlegetnek, ezért voltam bizonytalan
2023. febr. 6. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Valóban érdemes ezt használni, de el kell fogadniuk ezt is, MO-n szerintem el is fogják, de egy külföldi reptéren már nem biztos.
2023. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BeefEater ***** válasza:
47%
A fix (mondjuk csípőprotézis) senkit nem fog érdekelni és a kapu sem fog becsipogni miatta.
2023. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly tettek ilyet a csuklómba. Direkt rákérdeztem. Azt mondták ezek már nem csipognak be.
2023. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Idén tavasszal kaptam csípőprotézist, orvosi fém, nem csipog be ?
2023. febr. 6. 18:07
 7/10 BeefEater ***** válasza:
Nem fog becsipogni. (Ha meg mégis, akkor a testszkenner felismeri, hogy mi az. Ha azt sem sikerül, akkor kézi ruházat átvizsgálás jönne és utána tovább engednek, az egész nem tart egy percig sem.)
2023. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell orvosi papír sem.
2023. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor öntsünk tisztavizet a pohárba. Dolgoztam az UB-n. De bizony mindig becsipog a kapuban a csípőprotézis. De szinte mindenki előre szól, hogy van protézise. A kapu megmutatja a magasságot, hogy hol érzékel fémet, a személyzet ezen a területen csinál egy kézi vizsgálatot, kézi fémérzékelővel kiegészítve. Az egész kb 1percet vesz igénybe. Papír elvileg kell, de itthon soha nincs elkérve a papír. De legyen meg, mert nem tudom, hogy külföldön kérik e.
2023. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Angol nyelvű orvosi igazolás elég.
2023. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!