Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repjegy vásárlás nem tudok...

Repjegy vásárlás nem tudok dátumot választani???

Figyelt kérdés

Nem értem hogy kell repjegyet venni. Nekem egyirányú kellene és a legolcsóbb. Dátum mindegy, ezért látnom kéne az égesz havit vagy legalább 3 havit és amelyik a legolcsóbb, azt választanám. De egyik oldalon sem mutatja, egyszerűen nem értem.

Azt is hallottam hogy a retúr olcsóbb, akkor azt venném, de szintén nem látom melyik napra vanbak olcsóbb jegyek, mindenáron kéri a dátumot.:(


2023. febr. 12. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ki kell választanod a napot.
2023. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld másik böngészővel és ne mobilon. Lehet megjelenítési probléma.
2023. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fapadosnál nem drágább az egyirányú jegy. Válaszd a naptárnézetet, vagy egyszerűen csak pörgesd végig a dátumokat!
2023. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Google flights-on meg tudod nézni. Ott is kell egy dátomut válassz előre, de meg tudod nézni utána az árakat bármelyik dátumra. Lehet szűrni csomó dologra.
2023. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ilyen kell nekem köszönöm. Igyekszem, ha valami nem megy még írok!😅
2023. febr. 12. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Skyscanner, ITA matrix
2023. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rendes (legacy) légitársaságok oldalán is látod naptárszerűen az árakat. Előtte válaszd ki hogy csak oda vagy return. Befoglalni úgyis a konkrét légitársaság oldalán fogsz, a közvetítőknél csak tájékozódj
2023. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pelikan.hu
2023. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!