Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha rágyújtok egy iQosra a...

Ha rágyújtok egy iQosra a repulo budijaban, mennyi az eselye hogy lebukok?

Figyelt kérdés
Elmeleti szinten kerdezem. Ugye annak nem fustje van, hanem goze, tehat a fusterzekelo nem fog jelezni, a csikket pedig vissza tudom tenni a dobozaba, hamu pedig ertelemszeruen szinten nincs. Igy is lebukhatok? Van meg valami buktatoja ennek az eszement otletnek?

2023. febr. 24. 18:26
1 2
 1/15 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Persze, aki nem szívja annak rohadt büdös. Majd kinyitod az ablakot, hogy kiszellözzön?
2023. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag kukorica es/vagy enyhe szellentesszaga van, ami valamilyen szinten autentikus is egy wcben , nem gondolod? :D
2023. febr. 24. 18:53
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Csupán elméleti szinten: bírság után majd jól is tiltanak a további repkedestől, mehetsz haza busszal.
2023. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Neked elöfordulhat. Én dohányzom, de számomra hányinger keltö szaga van. Ezt nem piszkálódásból mondom, de tényleg forog töle a gyomrom, bármikor megállapítom, hogy az iQuos füst.
2023. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Mert a kommersz párezer forintos CO, CO2 detektorok világában, te még azt hiszed, hogy ezek füstöt érzekelnek egyedül. Teszteld le sztem.
2023. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A fing metán, te meg többlet co2-t fujsz ki
2023. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszokat, errol eddig nem volt tudomasom. Mindig tanul valamit az ember :))
2023. febr. 24. 19:20
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Csökkents az ökológiai lábnyomod. Ne cigizz a gépen,ne ülj gépre. Vagy ha igen, akkor csak úgy,mint a klímaharc vezetői: csakis private jet-re:))).
2023. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A füstérzékelő a gőzre is bejelez. Szóval nem erőltetném. De ha ekkora függő vagy akkor miért az illegális pöfékelés az egyetlen opció? Ott a nikotintapasz rágó stb amit legálisan használhatsz.
2023. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valojaban nem a nikotinrol van szo, hanem a mozdulatrol, a cselekvesrol, a megszokasrol.
2023. febr. 25. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!