Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mesélnétek a járatmódosításról...

Mesélnétek a járatmódosításról Wizzair?

Figyelt kérdés
Flexet nem vettem, mert olyan olcsó volt a jegy. Vettem egy repjegyet, de utólag meggondoltam magam. Mármint, hogy mégis más országba mennék, ahova amúgyis 5x annyi a repjegy. Ilyenkor mi a teendő? A járatmódosítás csak az eredeti célország lehet vagy lehet útvonalat is? Remélem lehet. Biztos van valami díja is, de igazából ez nem számít. Discount tag vagyok, de eddig még sosem módosítottam járatot náluk. Köszönöm a választ.

2023. febr. 27. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a járatmódosítást! Jobban jársz egy új foglalással.
2023. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Miért? És akkor ne is mondjam le a mostani járatot csak szimplán ne jelenjek meg mikor utazni kell ?
2023. febr. 27. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert többe fog kerülni, mintha újrafoglalnál. Ha nem akarsz utazni, akkor nem mész. Enny!
2023. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A járat módosítás 35-45 euróba kerül. Ha ezen az áron vagy olcsóbban vetted a jegyet, akkor nem éri meg a módosítás.
2023. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!