Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair repjegy visszatérítés...

Ryanair repjegy visszatérítés betegség miatt?

Figyelt kérdés

Látom az oldalukon hogy komoly betegség esetén van refund.

4-en vagyunk egy foglalásban, az egyik utas jelenleg mononukleozis gyanus, kórházban van. 3 hét múlva lenne az út, ha nem javul senki sem menne. Esélyes erre visszatérítést kapni? Azt látom írja, hogy influenza, nátha, és ilyen egyszerűbb betegségekre nem jár.


2023. márc. 4. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha lehet is kapni visszatérítést, az csak az érintettre vonatkozik, a többiekre nem. Egyébként nem kötelesek semmit visszatéríteni, max. méltányosságból teszik meg.
2023. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mekkora az esély, de meg kell próbálni az biztos.
2023. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Mindenkire vonatkozik, aki a foglalásban van, de az való igaz, hogy méltányossági alapon.
2023. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno én visszakaptam, bár én felnőtt voltam és gyerekkel mentem volna, aki evidenswn nem utazhatott egyedül
2023. márc. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt írja hogy mindenkire vonatkozik a foglalásban.

Nálunk is a gyerek.

2023. márc. 5. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5!


Nem a gyerek volt beteg, hanem én. De ha mindenkire vonatkozik a foglalasban nem értem mi a kerdesed.

2023. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja , újra olvastam, tényleg.

Inkább az, hogy mik lehetnek ezek a komoly betegségek

De közben negatív lett a mono tesztje, szóval lehet tárgytalan mert helyre jön addig.

2023. márc. 5. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoly betegség ami miatt nem utazhatsz. Tehát pl rák miatt ha pl epp kemoterápiás kezelési kezdesz, műtét után, fertőző betegség esetén, hasonlók
2023. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!