Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ezek az újfajta műanyag...

Ezek az újfajta műanyag bőröndök nem pattannak el ahogy dobálják őket?

Figyelt kérdés
Vászont amit találtam vagy ócska vagy nagyon fos kinézete van, mindenhol ez a plastik és megütögetve az oldalát igen vékonynak tűnik, de azért 30.000Ft...
2023. ápr. 22. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek sajnos pont pár hete tört szét.
2023. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem vennék ilyen keményet, nekem sem tetszenek.
2023. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Még nem találkoztam emberrel, aki meg tudta volna magyarázni, hogy mi értelme bőröndöt használni hátizsák helyett. Vegyél abból egy nagyot, minden tekintetben praktikusabb.
2023. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezért olcsó.
2023. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De, ha eltörik a reptér fizet. Csak fáradtan erre papírmunkára már nem mindenkinek van energiája.
2023. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 Ha nem akarsz 20-25 kg-t a hátadon cipelni, márpedig én pl nem akarok, akkor veszel egy bőröndöt.
2023. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
@6 Nyilván azt sem értem, hogy miért visz valaki 3 darab tekegolyót meg egy hűtőszekrényt magával, egy 10 kilós hátizsákkal utaztam 18 hónapig és ebben volt hideg időre is alkalmas ruha, hálózsák, elektronika. Összesen nincs 25 kilónyi ruhám, mi a rossebre kéne.
2023. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Örülök hogy neked erre van igényed, ettől függetlenül másnak nem.


Mi pl egyiptomba ketten mentünk egy-egy kézipoggyásszal, és ketten egy darab 20 kg-s bőrönddel.


Elnézésedet kérem, de baromi izzadós vagyok, 33 fokban, meg pláne, úgyhogy kellett minden napra egy atléta, illetve a vacsorához póló, programokhoz nyári ingek etc

2023. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egyaltalan nem olcso muanyag borondom tort szet tobb reszletben. Azota kizarolag vasznat veszek. Ferjem elore megmondta, hogy szet fog torni.
2023. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy fém Rimowa a megoldás. A vászonnak még több a gyenge oldala.
2023. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!