Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászba fel tudok...

Kézipoggyászba fel tudok vinni a repülőre egy profi fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
Csak kézipoggyászt vihetek fel. De nem tudom, hogy abba fel tudom-e vinni. Vagy esetleg azért szólnak, ha a nyakamba akasztom?
2023. máj. 18. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felviheted kézipoggyászban a repülőre a fényképezőgépet. Nem tartozik a kézipoggyászban nem szállítható tárgyak közé. Én is szoktam fotótáskát vinni. Bizonyos repülőtereken a biztonsági ellenőrzésnél lehet, hogy ki kell venni a táskából és külön tenni a tálcába. Esetleg az objektíveket is.

Állványt valószínűleg nem vihetsz kézipoggyászban, mert az már ütés erejét megnövelő tárgy lenne.

2023. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi. A nyakamon lógva simán nem lehet?
2023. máj. 18. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De, a nyakadban is lóghat. Az utasbiztonsági ellenőrzéskor ugyanúgy a tálcára kell tenned, előtte/utána lehet a nyakadban.
2023. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
84%
Igen, sőt! Én csak ott vinném, mert a bőröndöket időnként dobálják a reptereken.
2023. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!