Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy oldjátok meg a toalett...

Hogy oldjátok meg a toalett dolgot, ha egyedül utaztok és nálatok van egy 10 kgs gépre felvihető plusz poggyász? A wcbe is magatokkal viszitek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert eddig mindig feladtam a poggyászt, viszont meguntam, hogy sokat várok a bőröndre utólag, szóval most kipróbálom ezt a szolgáltatást. És egyelőre még nem tudom, hogy fogom ezt megoldani. Lehet, hogy hülyeség, ami kérdezek, de kicsit fura lesz a toalettre húzkodni ezt

2023. máj. 29. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
A nagy meretu (55centis) kezipoggyaszt a fejed folotti taroloba kell tenni. A wcre nem viszem magammal, es meg senkit nem lattam, higy magaval vinne. Szerintem nincs is annyi hely a wcn . Egyezeruen csak kisetalsz es bizol az utastarsaidban hogy nem fognak felallni, es feltunesmentesen mindenki szeme lattara levenni a borondodet, atkutatni az ertekek utan es visszarakni az ertekektol megfosztott borondot a felso taroloba.
2023. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Reptéri wc-be magadddal viszed. A gépen bekulcsolod felteszed a fejed fölé a rekeszbe.
2023. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen én a reptéri wc használatra voltam kíváncsi. Nem a gépen
2023. máj. 29. 22:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi. Ott természetesen viszed magaddal.
2023. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Ha nincs hely pont a fejed felett a rekeszbe, akkor ahol találsz helyet. Ezért is érdemes bekulcsolni.
2023. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Pedig tényleg úgy lehetett értelmezni mintha a gépen is 10 kiló poggyásszal akarnál bezárkózni a klotyóba 😂😂😂
2023. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

1-es :DD

En vittem magammal, szerencsre nagy fülke volt.

2023. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
6: nem
2023. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Én mindenhol simán beviszem a vécébe, országon belül is sokat mászkálok egyedül, ott is. Sok reptéren van megőrző, oda is be tudod tenni, ha órákat kell eltöltened a reptéren (pl. Isztambulban betettem, amikor több órás átszállásom volt és kimentem városnézésre).

Volt, hogy random ember rám bízta, amíg bement és vigyáztam rá, de én nem merném így másra bízni akkor se, ha teljesen be van kamerázva a reptér.

2023. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Mikor egyedül voltam, vittem magammal a wc-re, mikor szerencsés voltam és szóba elegyedtem emberekkel, akkor egymáséra vigyáztunk.
2023. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!