Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik az az oldal ahol a...

Melyik az az oldal ahol a vissza mondod repjegyeket meglehet venni?

Figyelt kérdés

Egy tiktok videóban hallottam hogy van 2 v3 oldal aminek az a lényege hogy sokkal olcsöbban megtudod venni a repülő jegyet, mert azok már levoltak mondva


Esetleg valaki tudja, hogy mi volt a neve?



2023. jún. 5. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent komolyan venni amit tiktok videókban hallasz. Komolyabb légitársaságoknál visszakapod a pénzed ha visszamondod a jegyet, fapadnál meg a névátírásnak olyan összege van hogy az semiképp nem lesz olcsó.
2023. jún. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A vissza mondod nem visszamondott akar lenni? Továbbá: meg lehet venni, meg tudod venni a repülőjegyet, le voltak mondva.
2023. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Edesem, ha egyszer le voltak mondva, ergo ervenytelenek, minek akarod megvenni? 😘
2023. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy repülőjegy már évtizedek óta. Foglalás van, foglalási kódot (booking code) kapsz, amit online fizetéssel biztosítasz, de különböző feltételek mentén le is mondhatsz. Ha valaki lemond egy foglalást, az a hely szabaddá válik és ne legyen kétséged, valaki más gyorsan le is foglalja. Az a tiktok oldal vagy kamuzik a kattintások érdekében, vagy félreértettetek valamit, vagy nem fejti ki az állításában rejlő teljes igazságot, elhallgat beépített csapdákat. Amatőr, kockázatviselésre kevéssé alkalmas, ritkán repülő utazóknak még mindig a legbiztonságosabb a légitársaságok saját oldalán befoglalni a helyet.
2023. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Valóban volt ilyen, de akkor még sem a tiktok, sem a fapadosok nem léteztek.

A fapadosok előre számolnak is azzal, hogy nem mindenki jön el aki repjegyet foglalt, ezért alapból túltöltik a járatokat.

2023. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, a hagyományos légitársaságok zöménél a jegy nem átruházható. Vagy visszaváltod több-kevesebb kötbérrel, ha olyan típusú vagy ha nem, akkor elbuktad az egészet.

Fapadosoknál létezik név átírás, de ennek súlyos díja van, legtöbbször olcsóbb egy újat venni és a meglévőt hagyni a francba elveszni.

Imádom, mikor söpredék barom tiktokosok okoskodnak arról, amiről fingjuk sincs.

A repülőjegy nem egy buszjegy, hogy odaadom a barátomnak, ha nekem nem kell, használja csak fel nyugodtan. Eleve bármilyen módosítást a légitársaságnál kell intézni (ha közvetítőtől veszed a jegyet - amit nem ajánlok - akkor ők is rajtuk keresztül csinálják meg), nem létezik semmiféle “repjegy Marketplace”, hogy csak úgy feldobom a nem kellő utamat, vigyétek.

2023. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de töltsd le a Skyscannert, ha utazni akarsz.
2023. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Annál jobbat mondok, karácsonyig gyűjts össze egy kis pénzt és szállj be az internetbe. Én már letöltöttem az egészet és baromira megéri. Tele van okos tanácsokkal olyan szakemberektől, akik nem bízzák a véletlenre, hanem egyből, még hétfőn letöltik a Skyscannert.

A meztelen nőkről nem is beszélve

2023. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Nincs ilyen lehetőség.
2023. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!