Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél az utasfelvétel,...

Ryanairnél az utasfelvétel, hogy működik?

Figyelt kérdés

Vettem két jegyet kb. két hónap múlvára. Az emailben van egy gomb “Végezd el az utasfelvételt most”. Ezt megcsináljatom most? Olvastam valami olyat, hogy csak felszállás előtt 48 órával lenet. Érvényes vissza is? Kell ezenkívűl mást csinálni?


Köszi a válaszokat!



#Wizzair #check-in #Ryanair #utasfelvétel #liszt ferenc reptérs
2023. jún. 17. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Most még fizetni kell érte.

Ha nem vettél ülőhelyet, akkor csak 24 órával az indulás előtt csekkolhatsz be.

2023. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van kijelölt ülőhelyed (tehát fizettél érte a foglalás során), akkor hatvan nappal korábban elvégezheted az utasfelvételt. Ha nem, akkor 24 órával előtte kell elvégezni. Ugyanez érvényes visszafele is. Ezt az utazás előtti 2 óráig lehet megtenni, utána már nem. [link]



Ezen kívül mást nem kell tenni, én javaslom, hogy nyomtasd ki előre a beszállókártyát, de telefonról is be lehet olvasni.

2023. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van ülőhelyem, tehát akkor csinálhatom most is ha jól értem. Köszönöm a válaszokat! :)
2023. jún. 17. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól érted.
2023. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!