Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor kapom meg a repülőjegyem...

Mikor kapom meg a repülőjegyem e-mailben? Mi az a beszàllókàrtya? Minek,ha van jegyem? Azt ők csinàljàk meg,ha külön fizettem az online utasfelvételt?

Figyelt kérdés
A Ryanairnél foglaltam jegyet vagy 3 hete..pluszban fizettem az online utasfelvételért,hogy ne nekem kelljen foglalkozni vele, remélem nekem csak a jegyet kell vinnem.

2023. jún. 25. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az online utasfelvételért biztosan nem fizettél külön, mert az ingyenes, legalábbis ha közvetlenül a Ryanairnél vetted. Ha valami közvetítőn keresztül vetted, akkor lehet azok becsekkolnak neked plusz pénzért, a Ryanairnél tudtommal nincs ilyen szolgáltatás.
2023. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Repülőjegyre utoljára kb. 20 éve volt szükségem, már rég nem kell, benne vagy a rendszerben. Csak a beszállókártyára van szükség, azt meg neked kell letölteni a légitársaság oldaláról, ha online becsekkoltál.
2023. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közvetlenül náluk foglaltam.De hogy meg hol nyomtassam ki,ha indulás előtt 6 órával (vagy 2 órával nem tudom már hogy, de nagyon kevés az idő)lehet csak becsekkolni?
2023. jún. 26. 15:50
 4/5 BeefEater ***** válasza:

Ha fizettél az ülőhelyért akkor korán (talán 30 nappal indulás előtt), ha nem fizettél érte külön akkor 48 órával az indulás előtt tudsz checkinelni.


Kapsz egy emailt a foglalási számoddal, de mást nem. Miután checkineltél le tudod tölteni a beszálló kártyát és azt kell kinyomtatnod (bizonyos reptereken nyomtatás helyett a Ryanair appot is használhatod).

2023. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen,fizettem az ülőhelyért.
2023. jún. 26. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!