Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik a jobb és miért?...

Melyik a jobb és miért? Feladni a poggyászt vagy vinni egyet a repülőre magaddal?

Figyelt kérdés
Most viszek egyet próbaként, mert múltkor 50 percet vártam a poggyászra a szalagnál. Viszont azt a részét már most rossznak látom, hogy mindenhova húzni kell magammal, toalett stb és felvinni a repülőre se lesz egy élmény gerincsérvvel. Kiknek mi a meglátása?

2023. jún. 26. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam feladni, de mi mindig legalább ketten utazunk, így pl. a vécébe nem viszem be a gurulóst, mert egyikünk vigyáz rá.
2023. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkét választásnak vannak előnyei és hátrányai. A kézi poggyász méret/súly határ feletti poggyásznál eleve kiesik.

Méret/súly határ alatt meggondolandó mi kényelmesebb, gyorsabb. Átszállás(ok)kal kényelmesebb, ha nem kell valit cipelni vagy húzni. Ez rgyen függő

Átszállás nélkül van a legnagyobb előnye a csak kézi poggyásznak; illetve ha a célállomáson sietni kell.

2023. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átszállásnál nem igazán érdemes feladni, illetve nekem volt, hogy a légitársaság mondta, hogy szerintük ne adjam fel, mert elkeri a földi személyzet.
2023. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A ferjemnek szinte sosincs, nekem pedig rovidebb utazasnal is feladott borondom van. Nagyon peches idojarasvaltozasokba futottam mar bele, ezert kb husz fok homersekletkulonbsegre valo ruhat viszek, es hegymaszas, etterem, varosba verziok. Plusz konyveket veszek muzeum boltjaban es kavicsokat gyujtok. Ez en vagyok, mindenki mas.
2023. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Is-is.

Kisgyerekes családként mindkettővel utazunk.

Van feladott bőröndünk, de kézipoggyász is. A kézipoggyászba kerül 1-1 váltás mindenkinek, nyáron fürdőruhák és kb. minden olyanból egy kicsi, ami nélkül kényelmetlen lenne napokig, ha elvész a feladott.

A feladott meg azért, mert csak kézi nem elég.

2023. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

abban az esetben ha mondjuk 10 kilós bőröndökről beszélgetünk ami lehet feladós is meg nem is akkor mindkettőnek van előnye és hátránya:

-a feladósba rakhatsz folyadékot, ami nagyobb mint 100milli, pl odafelé naptej, hazafelé ajándék pesto és anyámkínja

-a nemfeladós tutira nálad van, nem hagyják el, törik össze, dobálják, kilopkodják belőle a cuccokat stb.

2023. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!