Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Egy ekkora poggyászt fel lehet vinni a repülőre?

Ryanairrel utaznék, és gondolkodom, hogy csak egy ilyen táskát vinnék magammal, de nem tudom eldönteni, hogy befér-e még a keretbe:

[link]

szept. 14. 12:20  Privát üzenet  

A válaszok
Ránézésre igen, de mikor utazol? November 1-től változnak a szabályok.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 14. 12:57 Privát üzenet

Ez egy 44.5*31*21 cm méretű táska.

[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 14. 14:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Októberben utazom.

Még ezekkel szemezgetek:

[link]

[link]

Szerintetek melyiket vegyem meg a három közül?

# 3/5Időpont szept. 14. 20:52 Privát üzenet

Ez nem olyan egyszerű. November elsejétől új szabályozás van [link] és az is kérdés hogy veszel-e priority-t. Szóval, mikor utazol és vettél-veszel-e elsőbbségit, enélkül nem lehet válaszolni.

Magyarországon értelmes hátizsákot nem kapni (meg általában semmit), angol vagy német ebay-en nézz körül a Patagonia Lightweight Travel Tote Pack iránt, hát még az talán a legjobb ezekre az idióta méretekre amit a Ryanair kitalál. Meg talán a Bach Itsy Bitsy ha óvatosan pakolod (ez utóbbi van nekem is, nekem van rengeteg igen normális hátizsákom mindenféle repülőtársaságra és alkalomra, most hoztam haza egy Wandrd Prvke 21-et de ha jól látom az túl széles ehhez az új marhasághoz). Mind a két hátizsák amit írtam igen könnyű, igazából megadott mérete egyáltalán nincs ezért ha ügyesen pakolsz akkor bármilyen keretbe belemegy, névlegesen az egyik 22L a másik 25L.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 15. 05:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mint írtam, októberben utazom, és nem veszek priorityt.

Amiket írtál, nem találtam meg őket ebayen, de mindegy is, mert egy hónap, mire megjönnek, az meg már késő.

# 5/5Időpont szept. 15. 15:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Holnap utazok Angliába és két csomagom van, egy bőrönd ami nagyméretű kézipoggyász/amiért ugye fizettem h vihessem/ és még szeretnék egy 35x30x10 (szóval egy kisebb laptoptáska...
Wizzairnél fel engedik vinni a 42×37×25os poggyászt? Az oldalon 32 van a 37es magassag hekyett, de nincs kedvem 10. 000 forintot fizetni azert az 5 centiert. Esetleg...
Ryanairnél két poggyászt lehet vinni, a kettő összsúlya lehet 10 kg vagy egyenként?
Wizzairrel utazom holnap. Csak kézi poggyászt viszek. A lányomnak szeretnék vinni süteményt. Szerintetek fölvihetem a gépre? Ha igen, hogyan csomagoljam?
A repülőre csak poggyászt lehet vinni vagy sima utazó táskát is (ami nem gurul)?
Ryanairrel utazom majd Nürnbergbe kizárólag kézipoggyásszal, kb. mennyi idő amíg a csomagtérbe lerakott kézipoggyászokat kézhez kapja az ember? Jártam már a szóban forgó...

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!