Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy ekkora poggyászt fel...

Egy ekkora poggyászt fel lehet vinni a repülőre?

Figyelt kérdés

Ryanairrel utaznék, és gondolkodom, hogy csak egy ilyen táskát vinnék magammal, de nem tudom eldönteni, hogy befér-e még a keretbe:


[link]


2018. szept. 14. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ránézésre igen, de mikor utazol? November 1-től változnak a szabályok.
2018. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy 44.5*31*21 cm méretű táska.

[link]

2018. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Októberben utazom.


Még ezekkel szemezgetek:


[link]


[link]


Szerintetek melyiket vegyem meg a három közül?

2018. szept. 14. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan egyszerű. November elsejétől új szabályozás van [link] és az is kérdés hogy veszel-e priority-t. Szóval, mikor utazol és vettél-veszel-e elsőbbségit, enélkül nem lehet válaszolni.


Magyarországon értelmes hátizsákot nem kapni (meg általában semmit), angol vagy német ebay-en nézz körül a Patagonia Lightweight Travel Tote Pack iránt, hát még az talán a legjobb ezekre az idióta méretekre amit a Ryanair kitalál. Meg talán a Bach Itsy Bitsy ha óvatosan pakolod (ez utóbbi van nekem is, nekem van rengeteg igen normális hátizsákom mindenféle repülőtársaságra és alkalomra, most hoztam haza egy Wandrd Prvke 21-et de ha jól látom az túl széles ehhez az új marhasághoz). Mind a két hátizsák amit írtam igen könnyű, igazából megadott mérete egyáltalán nincs ezért ha ügyesen pakolsz akkor bármilyen keretbe belemegy, névlegesen az egyik 22L a másik 25L.

2018. szept. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mint írtam, októberben utazom, és nem veszek priorityt.


Amiket írtál, nem találtam meg őket ebayen, de mindegy is, mert egy hónap, mire megjönnek, az meg már késő.

2018. szept. 15. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!