Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha átszállással repülök...

Ha átszállással repülök valahova, akkor az átszállásnál megint végig kell mennek a secun, meg mindenen? (nem repültem még átszállással, nem tudom mi a módi).

Figyelt kérdés
Átszállással fogok utazni, Lufhansaval (mindkét gép Lufthansa), az appon keresztül megcsináltam a check-in-t és mindkét géphez megkaptam a boarding passt. Átszállásnál (München), ahogy lejöttem a gépről, akkor rögtön mehetek a másik géphez, nem kell megint átmenni a security-n, meg társai? (nincsen feladott poggyászom)

2023. júl. 5. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Táblák mutatják a transzfert.
2023. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, honnan hová repülsz. Ha az induló vagy az érkező állomás Shengenen kívül esik, akkor lesz még egy biztonsági ellenőrzés a transzfer közben. Ha az induló reptéren vásárolnál alkoholt vagy más folyadékot, akkor jelezd a kasszánál, hogy átszállsz, akkor becsomagolják neked. Ha ez elmarad akkor ki kell majd dobnod transzfer közben.
2023. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szekun" transzfer alkalmával is, de ez csak airside "szeku". Másik.

Ha Schengenen kívülre utazol most, akkor a transzfer alatt lesz a hatósági okmányellenőrzés is, mivel elhagyod a zónát.

Ezek után megkeresed a kapud. Illetve eltöltöd a várakozási időt, ha van.

2023. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy Schengenen belül maradsz vagy nem
2023. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én volt hogy egyszer véletlen kimentem a reptérről és utána újra be kellett csekkolnom 😂😂


Sajnos a szorongó emberek sokszor csinálnak ilyen faszsagokat


Egyszer elindultam egy lezárt egyirányú folyosón Berlinben és csak miattam megszólalt a riasztó 🤣

Figyelj oda

2023. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!