Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az első repülésnél mire...

Az első repülésnél mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
Így utólag mik a tapasztalatok?
2023. júl. 8. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Élvezd.😀

Elsőre mindenképp érdemes ablak mellé ülni, nekem bejött és a lányom első repülésére is megvettem neki az ablak melletti helyet. Később ez már nem annyira érdekes. Legyen nálad rágó vagy szopogatós cukorka, a fel- és főleg a leszállásnál lehet komolyabb füldugulás, ha hajlamos vagy rá.

2023. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én első repülésem tavaly Görögországba volt szeptemberben, nem izgultam vagy ilyesmi, nem tartottam semmitől annak ellenére, hogy szoktam nézni évek óta a Natgeo légikatasztrófák műsort, de mégis ki akartam próbálni és nem volt semmi rossz tapasztalatom.

A fel és leszállás ami különleges és az útközbeni szélnyírás, turbulencia, amitől hosszabb ideig tud ràszkódni a gép.

De alapjában nincs különösebb rossz benne, egyedül talán a fül fájdalom, átmeneti hallásvesztés jobbára utazás alatt, de füldugót használva elkerülnhető.

Amire számítani lehet ha fapados járattal utazol, hogy az ülések eléggé gödrösek, agyon használtak, tehát nem igényes, lehetnek késések, rosszabb esetben járattörlések.

Alapvetően nagy élmény a felhők fölött lenni, le és a felszállás, érezni ahogy fordul a gép vagy csak suhan.

2023. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes ruhában menj, legyen nálad egy vastagabb felső, a repülőn sokan fáznak a klíma miatt.
2023. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Felszallasnal ne csapd neki a gep farkat a kifutonak, lassan emeld a gepet
2023. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es.. 🤣😆

Én már előre készülnék átlátszó, lezárható tasakkal, amibe a folyadékokat bepakolhatod otthon a kézipoggyászba, hogy ne a reptéren kelljen. A DM-ben pl. lehet ilyet kapni. 10 db, egyenként max. 100 ml-es folyadék mehet fel veled és ebbe a gél is beletartozik: pl. fogkrém, arckrém, szemcsöpp, dezodor, ilyenek.

2023. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyedul mesz akkor ne pakolj sok mindent mert egyedul is kell cipekedned. Nem lakatlan szigetre mesz, ha kell valami akkor ott megveszed.


Vigyel egy ures muanyag uveget es azt megtudod tolteni vizzel a repteren, igy nem kell olyan dragan venni az asvanyvizet.


Kenyelmes ruhaban menj es hosszuban mert a gepen megy a klima. Nem kell kioltozni, akar mackoalsoban is mehetsz. En szabadidonadragban utazok mert nekem az kenyelmes, nincs ov, igy a biztonsagi ellenorzes is egyszerubb mert az ovet kivetetik veled. Kenyelmes cipod legyen amit konnyu felvenni es levenni mert a biztonsagi ellenorzesen azt is levetetik, ezert ne 20 soros bakancsban utazz. Ugyan ez igaz a pulcsira is, en nem bebujosban utazom hanem zipzarosban mert azt gyorsabban levetem.


Hasznald a legitarsasag aplikaciojat, igy latod a jaratoddal kapcsolatos frissiteseket, valtozasokat.


En a folyoso mellett szeretek ulni mert igy konnyebb elmenni wc-re. Ez csak akkor Europan belul nem veszes mert par orat siman kibir az ember vagy max 1szer zaklatja a mellette ulot hogy engedje ki.

2023. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
zaklatja?:)
2023. júl. 9. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!