Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tegnap vásároltam 2 retúr...

Tegnap vásároltam 2 retúr jegyet az Air France-nál Párizsba augusztusra, ki is fizettem, pár órával később meg küldtek egy e-mailt, hogy a visszajáratot törölték. Érdemes várni vajon az átfoglalással?

Figyelt kérdés

Azt írták, egyelőre nem találtak nekem alternatív megoldást(de ha találnak, értesíteni fognak) és kérjek visszatérítést. Az az érdekes, hogy még most is le tudom ezt az oda-vissza járatot foglalni, egyszerűen nem értem, így még nem jártam.

Isteni szerencse, hogy a szállodát csak 2 hét múlva terveztem lefoglalni.



2023. febr. 23. 11:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy jó eséllyel rendszerhiba lesz, mert nem én voltam az első betelefonáló a légitársasághoz. Vagy scam, még utánajárnak, de szerintem a törlő e-mail rendben volt, nem tűnt adathalásznak.
2023. febr. 23. 14:12
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól elbeszélgetek magammal. Tegnap megint jött egy e-mail, tényleg törölték és már tényleg nem is lehet rá foglalni, áttettek a későbbi járatra. Nem öröm(de nem is tragédia), mert így fuvart kell szerezni hazafelé éjjel, de így lett majdnem 1 plusz napunk Párizsban.
2023. febr. 28. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!