Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lesznek még legalább kicsit...

Lesznek még legalább kicsit hasonlóan olcsóbbak a repülőjegyek, mint a Covid előtt?

Figyelt kérdés

Természetesen nem egy az egyben az akkori árakra gondolok, hanem valahogy arányaiban a mostani átlag fizetésekhez képest mérve.


Merre fog tartani szerintetek ez a dolog? Javulhat a helyzet?



2023. júl. 12. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Mindennek felvitték az árát mikor Putyin véget vetett a covidnak egy nap alatt és amióta azzal bünteti őt az EU és USA, hogy felemelik az árakat a saját népeik számára.

Úgyhogy sztem általában véve nem. Jó kis promóciók viszont azóta is vannak.

2023. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1: lehet vitát fogsz kirobbantani a válaszoddal, de én is így gondolom. Nem vagyok senkinek sem a "pártján", illetve de, a magam és családom, gyerekeim pártján vagyok.


Nálunk pont úgy jött ki a lépés, hogy minden erőnkkel a lakás és a felújítás volt a legfőbb cél, így nem utaztunk, amikor "gombokért" lehetett utazni (főleg a Ryanair olcsó korszaka). Majd a gyermekvállalás után még jött a covid is. Most amikor nézném az árakat, csak pislogok...


Persze bánom is, de nekünk akkor pont más volt a prioritás, amikor egy mai költség töredékéért lehetett volna utazni.

2023. júl. 12. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

Persze, hogy ez is az áremelés hisztéria is ugyanúgy hamarabb kiffullad, akár a megelőző, mesterségesen generált többi hisztéria az utóbbi 7 évben.

Ennek vannak jelei az élelmiszerek esetében. A benzin árában sajnos éppen 30Ft+Áfa-val emelték a jövedéki adót, ezért ott lassult a visszacsökkentés.

2023. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3: Tudat alatt ebben reménykedem, de nagyon. Egyelőre még várunk a külföldi utazással. (Nálunk sajnos még sok probléma van a gyerekekkel egy belföldi út során is, még jó lenne ha érnének, de ez más téma...)
2023. júl. 12. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
10 évvel ezelőtt is ugyan ennyibe kerültek. Sőt szerintem most sokkal olcsóbb.A különbség az , hogy az európai övezetet és a szomszédokat , Egyiptom stb. nem meri elhagyni senki. JOGOSAN!!! EN meg mindig nem tudtam hazamenni.Minden CENZURAZVA. CSAK PROPAGANDA.
2023. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Akkor mit fogsz mondani majd a jegyárakra, ha pl. ugyanennyi marad, csak éppen a forint visszaszökken 430-ra ?!
2023. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Az megvan, hogy a fapados jegyárakra most rájön a kormány extra adója, amit te fizetsz meg? Kb. a duplája a legolcsóbb árkategória emiatt... 😞
2023. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Nesze zsidók
2023. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6: senki nem szeretné ezt. Te mit fogsz szólni?
2023. júl. 12. 12:41
 10/11 anonim ***** válasza:
4%

9.

Veled ellentétben nem siránkozok, hanem utazgatok.

Na csááá

2023. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!