Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha két átszállás között van...

Ha két átszállás között van 6-8 órám akkor közben kimehetek a repülőtér területéről a városba majd vissza időre a gép indulásáig vagy nem mehetek ki az épületből?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen kimehetsz.
2023. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem kell vízum, akkor kimehetsz.

De ez annyira kevés idö, hogy sok értelme nincs. Az adott városból szinte semmit nem látnál.

Kimenni, taxival be a városba, (a repülötetek ritkán vannak a belvárosban), ott 1 max. 2 óràt ellenni,taxival vissza, újra át a biztonsági ellenörzésen, stb.stb. Biztos megéri?

Inkább a tranzitban ebédelj meg, igyál egy kávét, nézelödj, pihenj.

2023. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik országban lenne az az átszállás, városnézés. Kimehetsz a városba, ha nem kell vízum; illetve, ha kell, akkor van vízumod.

De vannak olyan országok, reptérek; ahol még így sem, mett nem engednek ki a tranzitváróból.

2023. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

+ Egyes reptereken van ingyenes vagy fizetős rövid buszos városnézés, ha elég hosszú a tranzitidő, hogy beleférjen, de nem lehet kiszállni a buszból, mivel nem léptettek be az orszagba.


Tehát minden attól függ, milyen országról, milyen reptérről van szó.

2023. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Én ki szoktam menni ennyi időre, sok minden beleférhet azért.
2023. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább azon aggódnak hogy oda erek meg haza. Az európai térségen kívüli utazások már nem működnek. Csak CENZURA van.
2023. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Dohában volt például 6 óránk, természetesen kimentünk, megnéztük az Iszlám Művészetek Múzeumát, sétáltunk a nagy bazárban, az állatvásárba is elkeveredtünk, vettünk olcsó ízesített cigit (itthon már nem árultak akkor, talán csak mentolosat) és apró szuveníreket, pont elég is volt az idő :)

Nézz utána, hol a reptér, a városon belül lehet-e tömegközlekedni hatékonyan azokra a helyekre, amik érdekelnének, és persze hogy kell-e vízum. Mérlegelés tárgya, hogy megéri-e (én azért tuti keresnék valami olyan látványosságot/programot, ami megoldható és kimennék).

Hol lenne ez egyébként?

Ha már túl vagy rajta, hogy döntöttetek?

2023. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!