Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőtéren a biztonsági...

Repülőtéren a biztonsági ellenőrzésnél kipakolhatják az egesz táskát?

Figyelt kérdés

Amerikából megyünk haza és maradt nálam pár óvszer amit nem szeretnék kidobni, inkább hazaviszem. Csak kézi poggyász van nálam szoval azt átnézik és nem akarom hogy a családom előtt ott kidobják az amerikaiak a szallagra az ovszereket.

Eddig nem pakoltak ki, de nem tudom mi az ami miatt kinyatjak ott helyben a táskát. Eddig egy benne felejtett udito miatt nyitottak ki de nem is szoktam bele tenni semmi olyat.


2023. jún. 30. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Miért kell szégyellni az óvszert? Jobb lenne ha unokákat potyogtatnál nekik?

2023. jún. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan miatt szokták kipakolni, amit a röntgenképen nem tudnak egyértelműen beazonosítani, hogy kézipoggyászban tiltott tárgy-e vagy sem. Ekkor sem az egész táskát pakoltatják ki, csak azt a tárgyat, amiről a röntgenen nem látták, hogy mi. Aki a kézi csomagátvizsgálást csinálja, ott van előtte a röntgenkép, így tudja mit keressen. A többivel nem szoktak foglalkozni.

Az utasbiztonsági ellenőröknek rá van állva a szeme a tiltott tárgyakra. Mással nem foglalkoznak. Az óvszer nem érdekli őket, de még a vibri sem.

2023. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nyúlnak bele, hanem megkérnek, hogy vedd ki. Nekem volt, hogy utazás közben jött meg a menstruációm és ott volt a véres bugyi a kézitáskámban, amikor kiemeltek egy plusz biztonsági ellenőrzésre. 😀 Paráztam, hogy kivetetik, de csak a laptopom érdekelte őket. 😀
2023. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuroprobaszeru atvizsgalasnal kulon allitanak felre, bar masok arra jarnak, nem szalagra dobalas van, hanem neked kell minden zsebet, kinyitnod, keresre targyakat kivenni, arrebb tenni.
2023. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olyan van hogy Amerikai iranyaba szuroproba szeruen kivalasztanak de olyankor csak te vagy ott egyedul, igy nem gaz ha ki kell pakolni. Illetve belepeskor is elofordul hogy az egesz csalad csomagjat atnezik.

Viszont hazafele ugy tudom nem csinaljak. En attol tartok hogy a repteren meg amerikaban a biztonsagi atvisgalaskor beleturnak es kidobjak oda az ovszert mindenki szeme lattara. A csaladom nem turkal bele kulon bepakolaskor a taskamba, igy nem tudjak mi van benne.

2023. júl. 1. 01:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Tedd bele egy nesszeszerbe vagy a pénztárcádba. Ha valamit benne is felejtesz a táskádban, azt fogják kivetetni, így az óvszer rejtve marad. Ha mégis ki kellene nyitnod valamelyiket, arra pedig a szüleid nem fognak rálátni, egyesébvel tuti nem kell mindent szétpakolnod.
2023. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!