Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Alanya-ba mennyibe kerül egy...

Alanya-ba mennyibe kerül egy repjegy? (oda-vissza)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból.

Sosem utaztam még repülővel, nem tudom hol kell ezt nézni pontosan.

Csak láttam, hogy mostanában olyan sokan utaznak oda és kíváncsi vagyok, hogy ennyire megfizethető áron lenne?

Illetve Bp-től mennyi idő a repülőút?

Tudom, hogy függ attól is mikor veszem meg, de ha mondjuk 1 hónappal előtte tudom megvásárolni? és ilyen nyári szezonban? (július-augusztus)


2023. júl. 16. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem tudom, de azt igen, hogy a Google ingyenes
2023. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem nézted meg h a ingyenes???

Nem kell hozzászólni ha nem tudsz semmit ;)

Vak vagy? Netán kell szemüveg?

Leírtam, hogy NEM TUDOM HOL KELL NÉZNI.

Képzeld el, néztem a GOOGLE-ben de mivel sosem repültem még mi meglepő repjegyet sem vásároltam. TAPASZTALATOKRA volnék kíváncsi, amit nem ír le a google.

De ha ennyire ráérsz azt leírhatnád, hogy az ilyen élettelenek mint te minek szólná bármihez is amihez, fogalmuk nincs ???

2023. júl. 16. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Számomra az a rész olyan, mint Olaszországban Rimini, Egyiptomban Hurghada vagy Görögországban Paralia = turista gettó. 1 hét döglés és ingyen kaja pia a szállodában.
2023. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Miért, nem néztem meg???? Mert nem én akarok odamenni. Amikor én repülök, lerendezem magamnak. Tettem ezt az első repülésem előtt is, és a 60. előtt is. A seggedet is még anyád törli, vagy az azért már megy?
2023. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 mármint hogy érted hogy "ingyen kaja pia a szállodában" ?


#4 elbeszélgetnék én a te anyáddal hogy téged milyennek nevelt.

Mi a bánatnak szólsz hozzá, ha érdemben semmi mondanivalód nincs.

Hálistennek nem mindneki olyan mint , te és írt privátban.

Nem azzal van gond, ha valamit nem tudsz, még azzal sem, hogy a felfogásod 0 , de hogy reklámozod is az baj.

Mellesleg nem szándékozom odamenni, hidd el bemennék egy irodába ha én mindenáron oda akarnék menni. Szimplán kíváncsi voltam, hogy ennyire olcsó lenne, hogy olyan sokan repülnek oda. De ha nem tudsz válaszolni nem kell mindenáron, vagy ennyire kényszert érzel hogy neked oda kell írni ? -.-"

2023. júl. 16. 16:49
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 - korlátlanra gondoltam.
2023. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 akkor jól sejtettem, hogy arra célzol
2023. júl. 16. 16:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Alanyában tudtommal nincs reptér, Antalyában van, ez kb 120 km Alanyától, így meg kell oldani az odajutást is. Ezen a részen népszerű üdülőhely maga Antalya és Side, ezek közelebb vannak azért a reptérhez. Szerintem legolcsóbban a Wizzair visz ki az Antalyában található reptérre. Én azt hiszem áprilisban foglaltam le a repjegyet, Wizzair Priorityvel 220 körül fizettünk oda-vissza 3 felnőttnek. Ebben van egy hátizsák és egy kisebb bőrönd, ami max 10 kilós lehet. Az ülőhelyért mi nem fizettünk, így tudtunk spórolni, így hárman három külön helyen ültünk a gépen. Ha egymás mellé ülnétek, az plusz pénz. A hotelek kint all inclusive szolgáltatást nyújtanak általában, ez azt jelenti hogy benne van az árban az összes étkezés, plusz napközben is ingyen üdítő, snack stb. Nekünk 340 ezer volt egy hétre 3 felnőttnek egy 4 csillagos szállodában.
2023. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes leírást. :)
2023. júl. 16. 20:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha repjegyeket szeretnél böngészni (ár, utazási idő stb.), használhatod pl. ezt az oldalt:

[link]

Én mindig itt vettem repjegyeket, mikor saját szervezésű útra mentünk, szállást meg a bookingon szoktam foglalni (nem vagyok az AI és hasonlók híve, mert mi mindig jövünk-megyünk, így az csak plusz kötöttség nekünk).

Alanyában mi egyébként pont irodával mentünk, nem volt rossz, vannak érdekes látnivalók is a környéken (pl. Side, Manavgat vízesés) de közeli úticélok közül csak Horvátország tetszett kevésbé...

2023. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!