Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A kézi poggyászba mit a...

A kézi poggyászba mit a legfontosabb bele tenni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Répjegy, igazolvány/útlevél, pénz
2023. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan dolgot, amire szükséged lehet vagy értékesnek gondolsz és felvihető kéziben, mert arra is fel kell készülni, ha netán elveszik a feladott poggyászod. Igazolványok, pénz evidens. Én még a kézibe szoktam tenni a gyógyszereket, telefontöltőt.
2023. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha elveszik a feladott poggyász akkor valahogy majd vissza kapom ? Vagy ki fizetik?
2023. júl. 25. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre van a biztosításod elvileg.


Én olyat szoktam beletenni, amit nélkülözhetetlennek/pótolhatatlannak tartok, és ami kellhet az úton. Ebbe beletartozik a pénz+iratok minden esetben, mellé lehet könyv mondjuk, fényképező, telefontöltő stb., de volt, hogy a kedvec fürdőruhám is ebbe került :)

2023. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az előttem felsoroltakon kívül érdemes egy öltözet ruhát, vagy legalább fehérneműt beletenni, hogy ha elkallódna a feladott csomagod, addig is legyen mit felvenned.
2023. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg ruhat nem erdemes, mert nagyon kicsi az eselye, hogy elvesszen. Erre meg ott a penz, 24 oran belul vasarolni lehet. En most ragadtam Stockholm diplomatanegyedeben, es magyar, brit aron is voltak mezei ruhak. Is. Pot bugyival meg egy nappal kesobb ugyanugy helyzet van, jo, hogy amig szarad, addig van masik, de nem tennem.
2023. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Itóka. Irataid ,Pèztárca. papírzsepi , kèzfertőtlenítő.

telefon. Bár attól függ mekkora ,mert nállam van benne törülköző is.

jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!