Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Emirates jelentkezés?

Emirates jelentkezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok? Röviden en légiutas kiseronek készülök es nagyon szeretnek az emirates-hez menni? Hol tudnék nálunk jelentkezni? Előre is koszi
2023. júl. 27. 03:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Google? Emirates cabin crew job?

De ha nem megy....

[link]

2023. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Annyira nem lett volna bonyolult erre rákeresni egy több nyelven (de minimum angolul) beszélő embernek...

Egyébként van ismerősöm, akinek szintén ez a terve, de azt mondta, hogy oda (meg úgy általában jobb légitársaságokhoz) szinte lehetetlen bekerülni tapasztalat nélkül, ezért ő a WizzAir-nél kezdett.

2023. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Null kilométeresen esélytelen. Húzz le pár évet egy fapadosnál, vagy low cost-nál, aztán lehet próbálkozni az Emirates-nél.
2023. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Vicces, én csak olyanokat ismerek, akiknek semmi tapasztalatuk nem volt, illetve egy lányt, aki senior stewardess a Wizznél, de nem vették fel.
2023. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Te is akkor leszel stewardess az Emirates-nél, amikor én az USA elnöke…🤦‍♀️
2023. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Akkor pontozzatok le, nyilván jobban tudjátok, mint akik ott dolgoznak:D
2023. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ, a többieknek mi a bánat kínja van de őszintén? Valaki el akar menni dolgozni mert ez az alma és lenezitek. Szanalom 😂
2023. júl. 28. 08:53
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7# buta vagy
2023. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%

2-es vagyok, és egyáltalán nem írtam semmi lenézőt.

Viszont marha komoly álom lehet, ha még a jelentkezésig is csak a gyakori népén keresztül tudsz eljutni... (és innentől tényleg lenézhetlek, nem az álmod, hanem téged és a hozzáállásod a "nagy álmodhoz").

2023. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínűleg nagyon fiatal, simán lehet, hogy még az itteni regisztráció minimum korhatárát, a 16-ot sem érte el.
2023. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!