Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha autóban, buszon hosszútávon...

Ha autóban, buszon hosszútávon rosszul vagyok, mennyire törvényszerű, hogy repülőn is ez lesz?

Figyelt kérdés

Autóban, buszon hosszútávon rosszul vagyok, régebben hánytam is gyakran, hiába vettem be deadalont. Manapság jobban bírom, de a telefon/olvasás gyorsan ront a helyzeten.

Egyszer repültem 2 órát, akkor nem volt gond, de nem is mertem csinálni kb semmit 😄

Most egy kb 5 órás út vár rám, és eléggé be vagyok tojva 😅



2023. júl. 28. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Repulo sokkal jobb, mint busz vagy auto. Hanyos sztorik kizarolag eros turbulencianal, rendkivul viharos leszallasnal vannak.

Amugy mindenre vonatkozik, legjobb kinezni az ablakon es kovetni szemmel az utat. Repulesnel kanyarnal, emelkedesnel nem az uleseket, a ferde kabint nezni.

2023. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs osszefugges.
2023. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem leszel rosszul a repulon. Autoban, buszban és hajon én is mindig rosszul vagyok, de repulon még egyszer sem fordult elo, pedig gyakran repulok.
2023. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor talán még egy könyvet is elteszek, hátha.. :)
2023. júl. 29. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

A repülőn csak a fel és leszállás a xarabb, amúgy semmi nincs benne


Kivéve ha turbulenciaba kerülsz

2023. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!